28 листопада команда політичної партії "ОСНОВА" в рамках регіонального туру побувала у Запоріжжі.

Засновник партії Сергій Тарута та її представники Катерина Вайдич і Ярослав Арсірій ознайомились із промисловим та інтелектуальним потенціалом міста: поспілкувалися із робочими колективами та керівництвом заводів «Запоріжсталь», «АвтоЗАЗ», GFS та Хлібзаводу №5, студентством Запорізького національного університету, містянами.

Партійців вразив надзвичайно потужний ресурс запорізьких промислових підприємств. У той же час, як зазначив засновник партії, прикро бачити відсутність реальної підтримки підприємств державою.

"Успішне майбутнє країни може бути тільки за рахунок збереження робочих місць, а також інноваційної модернізації вітчизняних підприємств. Для цього, перш за все, потрібна виважена економічна політика держави, яка базувалася б на знаннях та людському капіталі", – зазначив Сергій Тарута.

Лідери "ОСНОВИ" також презентували жителям Запоріжжя стратегію, як до 2030 року побудувати економічно успішну Україну та перетворити її з сировинної держави на потужного гравця на міжнародному ринку.

Популярні новини зараз

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

В Україні виявили фальсифікат олії з рослинними жирами: у Держпродспоживслужбі попередили українців про небезпеку

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, засновник політичної партії "ОСНОВА" Сергій Тарута заявив, що Україна знаходиться на порозі катастрофи на ринку праці, тому що умови оплати на вітчизняних підприємствах не витримують конкуренції з пропозиціями з закордону.