Участь Росії у війні в Україні можна без зусиль довести.

Про це написав у блозі на "Обозреватель" фінансист Слава Рабинович. Він нагадав, що про позови проти Росії на 1 трильйон доларів він говорив ще в 2014 році.

"Крим анексований. У ньому - окупаційна влада і кремлівські терористи. Донбас анексований де-факто. Там - окупаційна влада і кремлівські терористи. Мало того, що в Криму введений рубль, як розрахункова валюта, так ще й на сході України, де-факто, введений рубль. "Хтось" (I wonder who) це все фінансує", - зазначив Рабинович. При цьому він розповів, що і зараз триває фінансування агресії.

"СБУ може точно встановити весь ланцюжок цього фінансування? Від Путіна, через Міністерство фінансів, і далі по всьому шляху? Хто всі ці фізичні особи, хто всі ці особи юридичні?", - написав Рабинович.

За його словами, після зміни путінського режиму можна застосовувати 205.1 "Сприяння терористичної діяльності". Далі підключати Мін'юст США, ЦРУ, ФБР і Мінфін США. З їх допомогою можна добитися санкцій "проти ЦБ РФ, Мінфіну РФ, проти фізичних осіб, від Ельвіри Набіулліної і Антона Сілуанова, до всіх інших, у всьому ланцюжку".

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян пройшлися по червоній доріжці: зразкова пара

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Віктор Павлік зібрав валізи вагітної Репяхової: "Це останній раз"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

"Буде цікаво подивитися, як всі ці набіулліни, сілуанови, орєшкіни, грефи, костіни, ротенберги, ковальчуки, пригожини та інша мерзота закрутяться дзигою, під жорсткими персональними санкціями. І чи довго після цього протягне Путін. Фінансуючи тероризм", - підсумував експерт.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що всупереч заборонам і умовлянь, турбіни німецької компанії Siemens все-таки почали встановлювати на електростанціях окупованого Кримського півострова.