Значення економічних та політичних санкцій Заходу дещо переоцінили, адже країни-порушниці навчилися обходити навіть такі потужні інструменти впливу і далі негативно впливати на міжнародний порядок у світі.

Про це йдеться у сюжеті "Голосу країни".

За даними звіту британської аналітичної групи, причина криється у неефективній співпраці між Америкою та ЄС, як це сталося із КНДР.

Запуск балістичної ракети став поштовхом для запровадження обмежень проти Пхеньяна та компаній, що торгують із північнокорейським режимом.

"Ми хочемо, щоб ці компанії зробили чіткий вибір: або ви співпрацюєте з нами, або з Північною Кореєю. Вести справу одночасно з обома країнами не вийде", - підкреслив сенатор США Кріс Ван Голлен.

Популярні новини зараз
Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося Фанати засудили Могилевську за заохочення доньки: "Не зробили висновків..." Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись
Показати ще

Японія свого часу жорстко відреагувала на ракетні випробування у КНДР

Проблема полягає також у тому, що більшість санкцій – тільки фрагментовні, навіть ті, що вводить ООН, США та Європейський Союз.

"КНДР покладається на складну мережу фірм-одноденок, підставних компаній, агентів, які працюють від імені режиму. Тобто людей, які не підпадають під санкції", - вважає аналітик об'єднаного королівського інституту Еміль Делль.

Запуск балістичної ракети

Ефективним прикладом експерт вважає випадок дворічної давнини, коли США, Китай, Франція, Росія, Великобританія та Німеччина підписали спільний комплексний план дій з Іраном.

Документ передбачує скасування європейських та американських обмежень в обмін на обмеження програми ядерної програми Тегерану.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Сенаті пояснили, коли нададуть летальну зброю Україні.