Населення України продовжує стрімко скорочуватися.

Цю інформацію повідомляє Держстат.

Відомо, що за I квартал 2018 року кількість українців зменшилася більш ніж на 64 тисячі осіб.

"Чисельність населення в Україні, за оцінкою, на 1 квітня 2018 року становила 42 млн 322 тис. осіб. Протягом січня-березня 2018 року чисельність населення зменшилася на 64,4 тис. осіб", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні відзначають, що досі кількість померлих перевищує кількість живонароджених: на 100 померлих — 55 живонароджених.

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

Катерина Кухар втекла від шанувальників на "безлюдний" острів: "Розчинюся в Індійському океані..."

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще

Нагадаємо, за перші два місяці 2018 року кількість населення України скоротилася на 40,1 тис. осіб.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", нещодавно заступник директора Інституту демографії і соціальних досліджень Національної академії наук Олександр Гладун заявив, що в Україні відбувається так зване "вимирание" певних територій внаслідок зменшення населення, в тому числі і еміграцію, і відбувається це з наступних причин.

За даними офіційної статистики на підконтрольній уряду території України проживає 42,3 мільйона чоловік. Так само кажуть, що офіційна статистика не враховує активну міграцію – приміром, гастарбайтерів і студентів, які виїжджають з України і залишаються за кордоном тимчасово або назавжди.

Також портал повідомляв про те, що за статистикою, найгірше платять за комуналку мешканці Херсонської та Луганської областей України.

За даними Держстатистики, з початку року рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг в Луганській області становить 53,8% нарахованих сум та в Херсонській — 62% нарахованих сум, що є найгіршими показниками по Україні.

Крім того, нагадаємо, що середня зарплата в Україні до кінця 2018 року може скласти 10 тисяч гривень. Про це заявив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, передає прес-служба уряду.

"Ми розраховуємо, що середня заробітна плата до кінця року може скласти 10 тисяч гривень", – заявив Саєнко.