Про це повідомила на сторінці в соцмережі його близька знайома Наталя Богаченко. Вона ж і займається організацією прощання з волонтером.
Погодін з самого початку бойових дій на Донбасі допомагав української армії. Він здійснив майже чотири десятки поїздок в зону АТО.
Майже кожен місяць він влаштовував рейди на 1-2 мікроавтобусах і відвозив бійцям все необхідне - від теплих речей і домашньої їжі, до снайперських прицілів, приладів нічного бачення і біноклів. Відзначається, що волонтер побував практично у всіх підрозділах, що стоять на передовій.
Волонтер боровся з тривалою тяжкою хворобою, в кінці лютого він був госпіталізований в одеську лікарню водників.
"Вчора, коли Вітя боровся за життя, ми сиділи з дівчатками поруч ... Вітя ... було важко, прислухалися до його стогонів і вдихам. У сусідній палаті міняли замок в двері, працювала дриль, замок новий не входив, хлопець намагався його впихнути, знову дриль .... Ми сиділи і дивилися ... Сюрро, це якийсь Сюррей ... сказала Натік. Іде Вітя, а поруч ремонт ... Ми навіть посміялися, зараз Вітя встане і допоможе! Він завжди допомагав ... багато допомагав ... і всім ", - пише в Facebook Вікторія Пастерначенко.
Знайомі волонтера розповіли, що у нього залишилась літня матір.
Як повідомляв портал "Знай.ua", 4 квітня помер засуджений російським судом за звинуваченням у шпигунстві Юрій Солошенко.