З країн Латинської Америки по всьому світу шириться одна із найстрашніших "повільних смертей" людства – особливий вид наркотичних речовин, вживання яких перетворює на зомбі будь-кого.

Ті, хто збуває ці речовини, не скажуть, яку отруту пропонують. Часто залежність виникає непомітно – приміром так, ніби не можете обійтися без чашки кави зранку.

Вплив наркотиків – добровільне самогубство

Всі наркотики у першу чергу блокують відчуття - як приємні, так і небажані. Короткочасний результат швидко минає, і коли людина намагається впоратися із болем, розум вимикається.

Вплив наркотиків відбувається за певним сценарієм, але у кожної людини є вибір: бути мертвим з наркотиками, або залишитися живим без них.

Дивіться: люди-зомбі, або як діють наркотики

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти ПриватБанк без розбору блокує платежі українців: покупки перетворилися на "лотерею" Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну
Показати ще

Правда в тому, що всі картинки, котрі ніби калейдоскоп виникають у мозку – ілюзія, проекція. Може примаритися все – від чорної кішки до покійника. Нерідко залежні в реабілітаційному центрі зізнаються лікарям: бачили близьких, котрі пішли з життя кілька років тому. І не дивно, адже підсвідомість сигналізує кожному про наслідки. Якщо грубо, то її "слова" можна перекласти так – "ось що із тобою буде, якщо не припиниш".

Небезпека наркотиків

Особливо у підлітковому віці трапляються випадки, коли вчорашнім дітям розповідають про "нешкідливий порошок", котрий нібито підіймає настрій, а насправді – це банальний метамфетамін, дія якого з часом добряче вдарить по здатності мислити, а також по внутрішніх органах.

Короткочасна ейфорія закінчується фатально

Що з вами відбудеться за добу-дві? Звісно, медики запевняють, що всі пацієнти відходять від такого по-різному, але дещо спільне можна знайти.

Спочатку ви будете страждати від нудоти, голова затьмариться і порушиться координація рухів. Якщо тремтять руки чи ноги – перший дзвіночок про небезпеку. Приблизно так починається найскладніший етап алкоголізму, так само виникає і наркоманія.

Брехня про "користь"

Чи можна допомогти наркозалежній людині? Можна, але це завдання не з легких. Як показують психологічні дослідження, головне, чого не треба робити: звинувачувати відкрито. Пам'ятайте відомий вислів: "Кажи "вбив", але не називай "вбивцею". Так само із людьми, котрі опинилися з певних обставин у пастці. Найкраще звернутися за допомогою до фахівців, адже тільки так ви врятуєте чуже життя.

Дивіться: реакція людини на наркотики (кадри 18+)

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднено рейтинг "алкоголіків за знаком зодіаку".