Грандіозний запуск Маском надважкої ракети Falcon Heavy викликав захват всього світу, а разом з тим і масовий викид мемів в Інтернет.

А серед них згадали і про милий мемчик - про "сина маминої подруги", так званий СМП.

Він заснований на стереотипі про більш успішну людину, на яку постійно вказують іншому, пересічному персонажу. Подібний штамп широко поширений в побутовому спілкуванні. І оскільки кожен побував в такій ситуації, коли хтось тебе тикав носом у чиїсь досягнення, то з упевненістю можна сказати, що цей мем стосується кожного. Тому ми вирішили трохи вдатись в його історію

В інтернеті він з'явився на початку 2010-х років у вигляді особистих історій користувачів соцмереж.
До середини 2010-х років подібних історій стало так багато, що створювали окремі розділи для оповідань з тегом про сина маминої подруги. Правда, іноді вони руйнували стереотип про успішність СМП.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам видадуть сертифікати на 400 гривень Реінкарнація "Славути": оновлений ЗАЗ може втерти носа навіть преміальним іномаркам Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

На початку 2018 року "син маминої подруги" знову з'явився на горизонті: на іміджбордах і в соцмережах почали появлятися меми, які за допомогою СМП порівнювали два схожих явища або двох персон.


СМП поступово наблизився до статусу генія або, в деяких випадках, майже божественного істоти.

І вже повністю повернувся і "засіяв" з новою силою СМП разом із запуском Falcon Heavy. Майже разом із запуском виникла версія мема, в якій Дмитро Рогозін протипоставлявся Ілону Маску, а Роскосмос - компанії "Space X".

Як повідомляв портал "Знай.ua", запуск Falcon Heavy викликав масовий викид мемів в Інтернет.