Днями українські ЗМІ показали жахливий стан студентських гуртожитків в національному університеті культури і мистецтв. Не так давно тут почалося заселення студентів. Батькам не дали побачити умови в яких будуть жити їхні діти. Так як, пропускають тільки студентів, що живуть там.

Журналісти змогли потрапити в будівлю не відразу - їм почали перешкоджати чоловіки, які назвалися представниками студради, повідомляють "Факти".

"Завдяки правоохоронцям у гуртожиток ми заходимо. Там дійсно є, що приховувати від камери. У коридорах - на стелі грибок, облізлі стіни, подекуди до дірок. Позиція керівництва зухвала", - пише видання.

У кімнатах мешкають по 8 чоловік. Деякі вікна в будівлі розбиті і заклеєні пластиром. Лампочки висять на оголених проводах. На кухні повно тарганів, хоч керівництво і стверджує, що вирішило цю проблему.

Популярні новини зараз
Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати
Показати ще

Душ на першому поверсі. Ті, хто в гуртожитку живуть не перший рік, скаржаться, чекати своєї черги іноді доводиться цілу годину. Кухня одна на поверх, антисанітарія тут та ще.

Ті студенти, які хочуть покращити свої умови проживання змушені самостійно за свій рахунок і за рахунок батьків робити ремонт в кімнатах.

Варто відзначити, що за рік проживання в гуртожитку, з нелюдськими умовами, батьки платять майже 3 тис. грн.

Нагадаємо, колишній працівник хлібозаводу "Козятынхлеб" у Вінницькій області Володимир Мельник опублікував фотографії зі свого колишнього місця роботи. На них можна побачити повну антисанітарію.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в Україні на стихійні ринки не впливають ніякі перевірки або заборони. Особливо в столиці подекуди така торгівля перетворює цілий ряд вулиць на звалища і джерела антисанітарії.

Також "Знай.uа" писав, показали, що відбувається з продуктами в українських магазинах, перш ніж вони потраплять на прилавки в руки покупців, які нічого не підозрюють.