У ніч на 24 серпня в місті Армянськ в Криму стався викид речовини невідомого походження в атмосферу. Група фахівців уже була спрямована в місто. Вони здійснили відбір проб речовини для проведення досліджень.

Про це повідомляє "заступник голови Ради міністрів Криму" Ігор Михайличенко.

Так, в окупаційній адміністрації Криму розповіли про те, що жителі Армянська повідомили про раптову появу іржі на металевих предметах. Пізніше з'ясувалося, що це пов'язано з викидом в атмосферу невідомої хімічної речовини.

"В ніч з 23 на 24 серпня 2018 року в місті Армянську стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, листях дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок", - розповів Михайличенко.

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Жінка отримала величезні рахунки за комуналку через свого кота

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Показати ще

Окупант заявив, що в Армянськ негайно виїхала група фахівців. Вони провели відбір проб речовини для проведення досліджень.

"Природа походження випавшої речовини поки не визначена", - розповів Михайличенко.

У Росії підрахували, у скільки обходиться окупація Криму. У 2018 році доходи півострова склали 89,1 млрд рублів (майже 37 млрд гривень). Однак з них 58,8 млрд рублів — безоплатні дотації Кремля. Так "Міністерстві фінансів" незаконно анексованого Криму підрахували, у скільки обходиться Росії окупація.

Нагадаємо, ціна Криму: маріонетки Путіна підрахували вартість окупації.

Як повідомляв "Знай. ua", історія не для слабкодухих: українську родину, яка пропала в Криму, знайшли.

Також "Знай. ua" писав, що ватажка "ДНР" привезли у Київ.