У 2018 році доходи півострова склали 89,1 млрд рублів (майже 37 млрд гривень). Однак з них 58,8 млрд рублів — безоплатні дотації Кремля. Так в "Міністерстві фінансів" незаконно анексованого Криму підрахували, у скільки обходиться Росії окупація.

Так за 7 місяців 2018 року доходи консолідованого бюджету окупованої Росією Криму склали 89,1 млрд рублів (36,94 млрд грн), з них 58,8 млрд (24,3 млрд грн) – безоплатні надходження. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на главу так званого Міністерства фінансів Криму Ірину Кивико.

В цілому, загальні надходження складаються з податкових і неподаткових доходів. Це 34% від загальної суми, безоплатні російські поступленния складають 66% відповідно.

"Якщо за 7 місяців 2015 року до консолідованого бюджету Криму надійшло 16 млрд рублів податкових і неподаткових доходів, за 7 місяців 2016 року 23,5 млрд рублів, за 7 місяців 2017 року – 26,1 млрд рублів (у співставних умовах без урахування одноразових платежів з податку на прибуток), то за 7 місяців 2018 року надходження становили 30,3 млрд рублів. За 4 роки власна дохідна база консолідованого бюджету збільшилася на 89%", - говорить Кивико.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Відзначимо, що росіяни остаточно перестали мріяти про відновлення своєї імперії після анексії Криму і війни на Донбасі. Про це розповів директор російського центру соціологічних досліджень "Левада-Центр" Лев Гудков в інтерв'ю білоруському "Радіо Свобода".

Він зазначив, що раніше більшості росіян подобалася ідея про відновлення імперії з "триєдиним народом" у складі самих росіян, українців і білорусів. "Це залишки радянської системи освіти, коли все зводилося до Київської Русі", — вважає соціолог.

Він зазначив, що останнім часом ця ідея втратила свою популярність у Росії, і сталося це саме після анексії Криму і війни на Донбасі.

"Але розуміння, що імперію вже не відновити, сьогодні зміцнилася", — підкреслив Гудков.

Соціолог згадує, що раніше українці і білоруси вважалися найближчими союзниками росіян, однак після подій 2014 року думки про українців різко погіршився і останні опитування наочно це демонструють.

Нагадаємо, саме введення санкцій США проти Росії зупинило президента Володимира Путіна від масштабного військового вторгнення в Україну.

Як повідомляв портал "Знай.uа", слідом за Азовським Путін поклав око на Чорне море.

Також "Знай.uа" писав, окупанти перетворять популярний курорт на каналізацію.