У Таїланді знайшли 12 дітей із футбольної команди, які загубились у печері.

Об этом сообщают СМИ.

Подія сталась у провінції Чіанграй на півночі країни в печері Кхао Луанг.

Діти разом із тренером пішли прогулятися печерами і загубились. За попередніми даними, вибратися на поверхню їм міг завадити дощ, який затопив печеру.

Через тиждень усіх дітей вдалось знайти живими.

Разом з тим варто відзначити, що Філарет назвав футбольних фанатів "духовно ураженими людьми" при цьому патріарх вважає, що самі по собі змагання не є чимось поганим, головне, щоб вони не призводили до психічних розладів.

Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді. Журналіст поцікавився враженнями предстоятеля про проведення фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

"Церква дивиться на це, як на залежність людини від гріха. Це раби гріха. Наприклад, фанати - це духовно уражені люди", - сказав Філарет.Патріарх описав своє сприйняття футбольного фаната.

"Ви подивіться на нього. Він вийшов, кричить, Бог знає, що робить. Чи може розумна людина допускати таке? Не може. А якщо вона допускає, то цією людиною управляють інші почуття - гріховні. Вона не може позбутися від цих гріховних почуттів. А якщо не може, то він стає рабом цих відчуттів", - зазначив Філарет.

При цьому він вважає, що самі по собі спортивні змагання не є чимось поганим, головне, щоб вони не призводили до психічних розладів. При цьому він зазначив, що сам він футбол не дивиться.

"Самі змагання не мають нічого поганого, але змагатися треба в доброму. Змагатися у спорті – це змагатися за здоров'я. Це позитивно. А коли змагання призводить до душевного розладу, то це вже зло. І це ми не благословляємо", - сказав патріарх.

Крім того раніше вінницькі ультрас своїм виглядом підтвердили всі чутки про нацистів. Фанати Вінниці підтримали свою футбольну команду "Нива" не тільки кричалками, димовухами, але і в футболках з нацистською символікою – свастикою. Відповідні фотографії і відео були розміщені відразу після матчу в соціальних мережах.

У неділю, 3 червня, вінницька футбольна збірна "Нива-В" на домашній арені перемогла "Агробізнес" з Волочиська з рахунком 2:0. При цьому результат цієї гри ніяк не вплинув на підсумкову таблицю. Гості так і залишилися на першій позиції і в наступному сезоні виступатимуть у 1-ій лізі. Однак не результати матчу більше розбурхали користувачів мережі, так і глядачів на футбольному матчі. На червоних футболках вінницьких ультрас був зображений по суті прапор третього рейху, який був прапором Гітлерівськї Німеччини в 1933-1945 роках.

Ультрас вінницької Ниви

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Слєпаков та Шнуров описали збірну Росії в одній пісні.