Після того, як російський комік Семен Слєпаков випустив в мережу жартівливий ролик з піснею про Чемпіонат світу з футболу, вся Чечня в буквальному сенсі стоїть на вухах. Вирішив відповісти автору особисто Рамзан Кадиров, якого в іронічній композиції представили тренером збірної РФ.

Відповідь Кадирова Слєпакову

На диво, Кадиров сарказм оцінив, навіть знайшов щось смішне у пісні і для себе:

"Послухав, як і ще кілька мільйонів людей, жартівливу пісню Семена Слєпакова про Чемпіонат світу. Не завжди, звичайно, благоволить нам футбольна фортуна, але терпіння і почуття гумору допомагає нам впоратися з цим. Мені пісня Слєпакова сподобалася, я щиро посміявся, тільки ось моє слово твердіше каменю, а не сиру. Не думайте, що у нас в Чечні брак почуття гумору, адже воно не залежить від місця проживання. І у Слєпакова з почуттям гумору все відмінно, він же наш, з Кавказу", - написав він.

Більш того, глава Чечні запросив Слєпакова в Грозний, для загального батлу, а щоб всі гідно оцінили і його почуття гумору, відповів у віршованій формі:

Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні Син мера Тимченка у Березані обізвав та вдарив військового, який приїхав з передової у відпустку додому:" Чуєш, ти, чучело" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

Вірш Кадирова (текст в оригіналі)

И вроде как в глаз твое обращение

Не тронута бровь, прости, в сокращенье

Тебе отвечает на юмор Рамзан

Про Дзюбу, Египет и пармезан.

И слово мое тверже камня – не сыра,

За слово отвечу – ведь я, брат, Кадыров.

А брат называю – ты же с Кавказа, Должен понять меня, видимо, сразу.

И четко ложится в ответе строфа:

В команде «Ахмат» я почти что ФИФА.

Дадут они фору любому Пеле,

Которого ждешь ты в сибирском селе.

Семенов и Плиев, защитник Уциев,

А в нападении Садаев Заур,

Ну, вроде, все четко

Не каламбур.

Мы пехотинцы для нашей страны,

И волю к победе нести мы должны.

А Спорт – это Мир!!! – вот что, брат,я скажу,

Россию свою я во всем поддержу!

Дивіться: Слєпаков про ЧС-2018 і Кадирова

Як повідомляв портал "Знай.uа", жартівлива пісня російського барда Семена Слєпакова про збірної РФ з футболу на ЧС-2018 викликала жорстку реакцію в Чечні. У тексті композиції гуморист іронізував над головним тренером, яким став ніхто інший як сам Рамзан Кадиров.