Стало відомо, що в Україні зовсім скоро відключать необхідні для життєзабезпечення послуги тим, хто не платить членські внески. У мережі українці дуже негативно відреагували на дане нововведення від уряду.

Так, в ході соціального опитування з'ясувалося, що більша частина опитаних, 41%, не згодні з таким рішенням, тому що вони не розуміють, за що повинні платити. Про це передає Обозреватель.

У свою чергу, 20% респондентів підтримали нововведення. Вони впевнені, що по-іншому злісних боржників не змусити платити за рахунками. Стільки ж людей дотримуються протилежної думки. Вони відзначили, що деякі люди просто не можуть платити, тому потрібно увійти в їхнє становище.

Всього 9% запропонували ввести компроміс у даній ситуації, щоб боржники могли попрацювати на користь ОСББ. І тільки 7% респондентів вважають, що таких заходів недостатньо. Вони запропонували діяти ще жорсткіше, навіть до масових арештів квартир. Всього в опитуванні брали участь 7216 людини.

Тим часом український уряд на своєму засіданні 22 серпня не ухвалював рішення про скасування нарахування субсидій на газ домогосподарствам, не обладнаним газовим лічильником.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

У київському соборі "ожив" Ярослав Мудрий

Синоптики попередили українців про сильний вітер і снігопади: до 8 березня радять закривати балкони

"МастерШеф. Професіонали-3 " випуск 5: хто не впорався з коктейлем та покинув проект

Показати ще

Про це заявив прес-секретар прем'єр-міністра Василь Рябчук.

"Таке рішення не приймалося, воно було знято з розгляду", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що субсидії на газ з 1 жовтня 2018 року нараховуватися споживачам, що не встановили самостійно індивідуальні лічильники і письмово відмовилися від їх установки за рахунок держбюджету або власних коштів операторів газорозподільних систем.

Разом із тим слід зазначити, що в Україні загальна сума субсидій, призначених для компенсації витрат сімей на оплату житлово-комунальних послуг, у січні-липні 2018 становила 734 млн гривень.

Це в 4,2 рази або на 2,3 млрд гривень нижче показників аналогічного періоду минулого року, свідчать дані Державної служби статистики.

Нагадаємо, що субсидиантів в Україні стало значно менше.

Як повідомляв портал Знай.uа, заради субсидій українці руйнують сім'ї.

Також портал Знай.uа писав, українцям дали перелік майна, за яке оформити субсидію на оплату комунальних послуг стане неможливим.