Цієї осені на українців чекає підвищення тарифу на газ, а на початку наступного року і на електроенергію. Газ подорожчає на 40%, а електроенергія на 75%. Про це написав блогер Михайло Шнайдер на своїй сторінці в Facebook.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТакож він написав про те, що сума боргів українців за газ - колосальна.
"А тим часом борги українців за опалення і гарячу воду склали – 11 мільярдів гривень. За газ – 17 мільярдів гривень. За утримання будинків – 4 мільярди гривень. За єлектроенергію – 2 мільярди 500 мільйонів. Тільки вдумайтеся в ці фантастичні цифри. 34 мільярди 500 мільйонів гривень. Така колосальна сума боргу", - написав Шнайдер
Популярні новини заразНа державу не розраховуйте: українцям радять подбати про пенсію самотужки Чоловіків випускатимуть за кордон за новими правилами: що зміниться з листопада В Україні проводять масштабну зміну системи пенсій: скільки "знімуть" із реальних зарплат ТЦК стукають у двері: чи мають право проникати у житлоПоказати ще
Шнайдер заявляє, що такий борг накопичився через те, що українцям просто нічим платити.
"Ну а вся біда в тому, що людям просто нічим платити. Дуже багатьом доводиться вибирати між шматком хліба і оплатою рахунку за газ або опалення. Космічні тарифи стали непідйомними для більшості українців. А отримати субсидію останнім часом майже нереально. Але цих персонажів такі дрібниці зовсім не цікавлять. Адже чим вище тарифи, тим більше їх дохід. Десятки схем, починаючи від знаменитого Роттердам+ і закінчуючи вугіллям з ПАР, роблять їх багатшими, а нас біднішими. Ось таке виходить "Порочне Коло". Розірвати яке зможемо лише ми самі", - пише блогер.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", наступний отоплювальний сезон може виявитися рекордно дорогим для українців. Причин для цього декілька, але головна – тариф на газ. В тарифі на тепло 70% займає енергоресурс.
Нагадаємо, у Києві в наступному році зростуть ціни на послуги централізованого водопостачання і водовідведення. За даними "Київводоканалу", в середньому вартість підвищиться в середньому на 49,6%. Пояснюють такий крок зростанням вартості електроенергії.
Зазначимо, український уряд планував активувати закон "Про житлово-комунальні послуги", вступ в силу намічалося на 10 червня, але його вирішили відкласти, оскільки підзаконні акти досі не готові. Перенести зібралися неслабо:на наступний рік.