Тільки при підвищенні зарплат в Україні можна зупинити трудову міграцію з Польщі в Україну.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, передає прес-служба відомства. За його словами, зараз в Польщі працює понад мільйон українців, а в країнах Східної Європи нові підприємства будують з розрахунком на трудову міграцію з України.

"Невелика різниця в зарплаті в Україні в порівнянні з європейською дасть можливість нікуди не їхати. Працівник, який їде в Польщу, отримує зарплату - 800-1000 євро, або 25-30 тисяч грн", - розповів пан Зубко.

Тільки підняття зарплати до 16 000 гривень допоможе утримати українців на батьківщині. За його відомостями, зараз середня зарплата в Україні становить близько 6000 гривень. Однак в невеликих містах і сільській місцевості платять 3-4 тисяч гривень на місяць.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Колишня Потапа Ірина Горова показала своїх "скажених" мавпочок: "Перелякали дідуся"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Філіп Кіркоров незручно попрощався з Пугачовою на очах в обімлілого Галкіна -"Ще поживу"

Показати ще

Саме з цієї причини українці мігрують до Польщі.

Мігранти у Польщі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з кожним роком все більше українців приїздять до Польщі на заробітки, проте умови там не завжди відповідають нормам XXI століття. Багато українців так і не отримують обіцяні суми, або зовсім орють за миску супу і нічліг в кімнатах по 20 осіб. Перед тим, як загнати заробітчан в такі умови, поляки нібито відбирають паспорти під виглядом "оформлення", після чого шантажують депортацією через напівлегальної роботи.