Американські вчені розкрили ще одну властивість звичайних ліків, які знижують жар. Виявляється, жарознижувальні препарати здатні полегшити стан при хворобі Альцгеймера.

Про такі висновки досліджень заявили співробітники медичного центру Університету РАШ в Сполучених Штатах, - пише видання Eurek Alert.

Виявляється, звичайний аспірин може пом'якшувати прояви хвороби Альцгеймера, захворювання, які швидко розвивається і складно піддається лікуванню.

Під час регулярного прийому аспірину в окремих випадках може запускатися механізм відновлення клітин, які відповідають за виведення з головного мозку "зайвих відходів".

Популярні новини зараз

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Хоча точна причина прогресування хвороби Альцгеймера невідома, провідним механізмом є порушення кліренсу токсичного бета-амілоїду, особливо з гіпокампу. Тому активація клітинного апарату, відповідального за видалення відходів з головного мозку, стала багатообіцяючою стратегією для уповільнення захворювання. Для того, щоб перевірити свою гіпотезу, вчені провели досліди на тваринах. Результати показали, що аспірин здатний пом'якшувати патологію бляшок амілоїд у мишей і стимулювати лізосоми, компоненти клітин тварин, що сприятиме очищенню з організму клітинний сміття.

Крім властивостей знижувати температуру тіла, аспірин також полегшує біль (головний, зубний) та позитивно впливає на серцево-судинну систему, зокрема попереджує утворенню тромбів.

Новонароджений малюк врятував матів від смерті

У молодої матусі виявили рак грудей. Звернутися до лікарів жінку спонукало те, що під час годування грудьми її син відмовлявся брати одну з грудей. Після обстеження виявилось, що у жінки друга стадія раку молочних залоз.

Дивіться: як лікуватимуться українці в 2018 році

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", вчені відкрили несподівану властивість активованого вугілля та розповіли, чому варто відмовитися від прийому цього дешевого та популярного у всі часи препарату.

Справа у тому. що активоване вугілля вживають при харчових інтоксикаціях та отруєнні. Однак воно здатне також абсорбувати всі елементи живлення організму не тільки шкідливі, але і корисні антиоксиданти, вітаміни і мінерали.