У Чехії двоє заробітчан із Закарпаття опинились під завалами двоповерхової будівлі, яка упала в центрі столиці.

Про це повідомляє "Голос Карпат".

Інцидент стався на вулиці Мікуландска.

Як стало відомо, в цьому будинку люди проводили ремонтні роботи. Працювала бригада заробітчан із Закарпаття. Один з постраждалих приїхав з міста Хуст, інший – з Виноградова.

Українці працювали на будівництві нелегально.

Зокрема стало відомо, що молодий житель Виноградова вперше поїхав на заробітки. Саме його стан, за словами медиків, найважчий - у чоловіка серйозна травма хребта.

Наразі влада готується депортувати решту робітників.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, пожежні знайшли двох людей незабаром після обвалу частини будівлі, третього пораненого довелося витягати з-під завалів. Всі три працівника опинилися в лікарні, причому стан одного є вкрай важким. Служба порятунку перевела його в Центральний військовий госпіталь (УХН), зараз чоловік у штучній комі.

Згідно знайденої інформації та кадрів, і за допомогою експертів слідчі розслідують причину обвалу і можливу кримінальну відповідальність.

Страшна смерть застала заробітчанина в Польщі

Нагадаємо, трагічний випадок стався із українським робітником також на будівництві.

Чоловік працював на будівництві супермаркету величезної мережі у польських Шамотулах, що знаходиться у Великопольському воєводстві. Відомо, що українець впав з даху та помер на місці.

Дивіться: як насправді живуть та працюють заробітчани

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua",  обсяг приватних грошових переказів в Україну за період січня-березня 2018 року зріс на 34,2% і досяг 2,614 млрд доларів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

Такі дані оприлюднив Національний банк України.

За даними НБУ, лідером є Польща, перекази з якої в Україні зросли за звітний період на 44,9% до 865 млн доларів.

Другу сходинку рейтингу займає Росія. Але з РФ обсяг переказів навпаки знизився на 8,3% - до 300 млн доларів. Трійку лідерів замикає США - обсяг коштів зріс на 29,7% до 192 млн доларів.