Україна остаточно розчарувала всіх фанатів президента Росії Володимира Путіна, так званих "лібералів" і пересічних громадян.

Про це повідомив українських журналіст Роман Цимбалюк, передає "УНІАН". Він зазначив, що невдоволення їх криється в тому, що обіцянки Кремля щодо України так і не збулися. Їм говорили, що сусідня країна розвалиться, замерзне без газу, а дефолту так і не дочекалися.

"Більш того, Україну" не кинуло "світове співтовариство, і навіть" агент РФ "Трамп продовжує порочну практику Обами по підтримки української держави. І навіть якщо" Джевеліни "поки не приїхали через океан, то дуже по багатьох позиціях військово-технічне співпраця триває, і Вашингтон робить кроки щодо посилення української армії ", - розповів журналіст.

Він додав, що засмучення спостерігається і в рядах російських лібералів. Вони, за його словами, чекали, що Революція гідності стане прикладом для росіян в боротьбі з Путіним. Журналіст підкреслив, що у них були надії на те, що в Україні повністю знищать корупцію, побудують ідеальну західну державну модель, а про успішні українські реформи напишуть в підручниках.

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Соломія Вітвіцька з Марічкою Падалко у вечірніх сукнях зачарували Україну: феї, а не жінки

Леся Нікітюк влаштувала вечірку з двома чоловіками відразу: на столі текіла і борщ

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

Цимбалюк підсумував, що кінцевий результат не задовольнив в Росії нікого, а Україна остаточно розчарувала всіх росіян.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, відомий голлівудський актор виступив з різкою критикою на адресу російського президента Володимира Путіна.