Відомий російський журналіст і відеоблогер Саша Сотник провів цікаве соціальне опитування напередодні президентських виборів: як росіяни дивляться на те, що Володимир Путін залишиться господарем Кремля.

Дивно, але ентузіазм російських фанатів чинного президента кудись випарувався: більшість респондентів не в захваті від ідеї, що Путін рулитиме країною ще найближчі шість років. "У нас просто немає альтернативи", - заявляють люди. На питання "чи довіряєте ви йому?" жителі пояснюють, що мови про це як такої не йде, незважаючи на спроби телебачення вибудувати максимально хороший образ кремлівського господаря."Переважна більшість опитаних респондентів відмовилися просити Володимира Путіна залишитися на черговий президентський термін. Головна причина - у відсутності ротації влади. Багато хто відзначав погіршення економічної ситуації всередині країни і підвищення рівня корупції. Судячи з відповідей, москвичі сприймають перспективу "четвертого терміну" Путіна без ентузіазму" , - підсумував Сотник.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що стало відомо, коли Путін прийме рішення брати участь або не брати участь в президентських перегонах.

Популярні новини зараз

Вербна неділя з 19 квітня по 2 травня: чого категорично не можна робити перед Великоднем

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Показати ще