У четвер, 15 березня, на Закарпатті буде офіційний вихідний день для українців, тому що саме у цей день в регіоні буде відзначатися річниця Карпатської України.

Таку заяву зробили на офіційному сайті губернатора Закарпаття Геннадія Москаля.

Відзначимо, що розпорядження про вихідному підписав голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"15 березня 1939 року Сейм Карпатської України проголосив державну незалежність і прийняв Конституцію, в якій визначив державною мовою українську, державним прапором - синьо-жовтий стяг, гербом - зображення ведмедя з синьо-жовтими смугами і тризубом, а гімн - "Ще не вмерли України". 15 березня 1939 року — одна з найбільш значних дат в історії Закарпаття, тому в наш час цей день заслуговує того, щоб бути вихідним", - розповів голова Закарпаття.

Таким чином, відповідно до розпорядження, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день з четверга, 15 березня, на одну з субот квітня, коли на Закарпатті будуть проводити традиційну весняну толоку.

Популярні новини зараз

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

Гола українська Кардашьян засвітила більше, ніж зазвичай: "Коли ж ти навчишся"

Помер зірка серіалів і кіно, серце не витримало

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що поки всі ламали голову над вчинком Геннадія Москаля під час засідання обласної ради, чиновник вдруге згадав про Уляні Супрун. На цей раз він не просто відмовився вибачитися перед виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я, більше того – практично повторив ті ж, не надто цензурні заяви. Тільки вже іншими словами.

Крім того, Геннадій Москаль вважає, що першою повинна вибачитися виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун за поширення недостовірної інформації про Закарпаття, а не він за свої висловлювання на її сторону.

У свою чергу Уляна Супрун заявила, що недавні не надто цензурні випади Геннадія Москаля свідчать виключно про низький рівень політики в Україні.