Користувач Facebook Андрій Манчук опублікував на своїй сторінці витяги з українського підручника з географії для учнів 8-го класу, вміст якого вразив його самого та підписників.

Про це він заначив на власній сторіці у Facebook.

Крім того він відзначив, що відповідний підручник був виданий ще у 2016 році, та офіційно рекомендований Міністерством освіти та науки країни. Авторами посібника виступили Петро Масляк та Світлана Капіруліна.

"Фактично тисячі років Україна була в одних і тих же межах. Люди тут займалися тим же, чим займаються і сьогодні, - вирощували пшеницю і жито, овочі і фрукти, розводили худобу. Займалися ремеслом і полюванням, обмінювалися товарами з близькими і далекими народами. Античні дослідники відзначали атлетичне будова чоловіків, їх хоробрість і войовничість, а також красу жінок. Хіба це не характеристика сучасного українського народу?" - наводить Манчук абзац з підручника.

Більше того автори підкреслили, що "неймовірно багата, різноманітна і красива природа України породила феноменальні якості української нації, які вона рознесла по всьому світу". "Сьогодні генетично українською, трипільською пшеницею, яку завезли українські переселенці в США, Росію, Канаду, Казахстан, Аргентину, харчується весь світ".

"Непереборна тяга до зірок - це особливість українського характеру. Вона знайшла своє реальне прояв в технічній творчості з ракетобудування і освоєння космічного простору. Українці в цій області зробили більше, ніж всі інші народи світу разом узяті. Теорію космічних польотів розробили і втілили в життя етнічні українці. (...) Наша нація дала людству Крила", - сказано в навчальному посібнику для восьмикласників. Як знаменитих українців, котрі подарували людству "Крила", в підручнику наводяться, серед інших, Сергій Корольов і Ігор Сікорський.

Популярні новини зараз
Регіна Тодоренко проігнорувала пророцтво Тараса Шевченка і ось, що вийшло: "Битиме" Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

Крім того, в книзі стверджується, що українці століттями створювали наймелодійніші в світі пісні. "Жодна нація на нашій планеті не має більше 200 тисяч народних пісень. Українська народна мелодика була покладена в основу європейської музики, а українські народні мелодії стали народними від Польщі до Росії, від США до Японії. Крім хліба, українці дали світові Пісню. Нація, яка дала світу Пісню, Хліб і Крила, здатна перетворити Україну в одну з провідних країн світу", - розповіли школярам автори посібника.

Повністю підручник опублікований тут.

Разом з тим варто відзначити, що прийом з травня 2018 року першокласників до школи за місцем прописки створив справжній нелегальний ринок для бажаючих на цьому заробити, а також обмежує права дитини на отримання якісної освіти.

Освітня реформа: учням дозволили обирати дисципліни, а на бакалавра вчитимуть три роки

Нагадаємо, уряд поставив перед медиками несподівану задачу.

Як повідомляв "Знай.ua" що чекає на випускників з окупованих територій.

Також "Знай.ua" писав, що Латвія ліквідує спадщину совка у школах.