Координатор Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів Сергій Парнікоза упевнений, що боротьба з поганими дорогами повинна здійснюватися одночасно владою, поліцією та громадськістю. Про це він повідомив в ефірі програми "Київ Live" телеканалу "Київ".

"Влада виділяє кошти на ремонт та облаштування доріг, поліція стежить за дотриманням правил дорожнього руху і зобов'язана попереджувати ці порушення, а користувачі їздять по цих дорогах", - повідомляє Перникоза.

Експерт упевнений, що громадськість обов'язково повинна контролювати владу на предмет того, як вона робить ремонти. Поліція, у якій є інформація про небезпечних ділянках, ямах і про те, як можна усунути ці порушення, зобов'язана мати комунікацію з громадськістю та доносити до влади інформацію про ділянки дороги, які потребують ремонту.

Раніше державні органи влади повідомили, що на ремонт доріг було виділено в 2018 році рекордні 44 мільярди гривень.

Популярні новини зараз
Нові правила грошових переказів: які суми стануть приводом для перевірки У шкільних їдальнях переписали меню: як відтепер годуватимуть дітей Дату зимових канікул буде змінено: до чого готуватись батькам і школярам ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись
Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" глава Укравтодору Славомір Новак заявив, що його підприємство відмовляється від проведення ямкового ремонту доріг. Офіційна заява їм було зроблено на власній сторінці в Facebook.

Новак стверджує, що ямковий ремонт є аварійної заходом, а не ремонтом по своїй суті. При цьому він не забув зазначити, що ремонтні роботи, які проводилися його компанією в 2017 році, виконані на хорошому рівні.