На сайті електронних петицій до президента України з'явилась цікава пропозиція. Автор Роман Краснощоков закликає скасувати перехід на зимній та літній час, створивши унікальний український часовий пояс.

Українцям запропонували підтримати ідею створення єдиного часового поясу +2:30. Таким чином, наша країна стане незалежною у часовому питанні за прикладом Індії (+5:30).

"Західна Україна хоче жити за зимовим, Східна за літнім, тому рішення залишити або тільки літній, або тільки зимовий час на території України розколює суспільство, а центр не може визначитися. Це було б компромісним рішенням, вмістити усю Україну в даний часовий пояс", - написав Краснощоков.

За словами автора петиції, у західних областях світатиме зарано, але не надто сильно, а східних - запізно, але також не сильно. Часовий компроміс між умовними Львовом та Харковом буде знайдено.

Крім того, зазначив Краснощоков, Єврокомісія також закликає скасувати практику переходу на літній та зимовий час.

Популярні новини зараз
Українці скаржаться на незвичайний збій у банкоматах ПриватБанку: грошей можна недорахуватись В Україні вирішили підняти мінімальну зарплату: буде дві хвилі Чоловік запросив 300 мільйонерів на весілля і не чекав на такі подарунки: лайфгак працює "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Зазначимо, що додаткові півгодини у часовому поясі є також у канадській провінції Ньюфаундленд і Лабрадор (-3:30), Французькій Полінезії (-9:30), Ірані (+3:30), М'янмі (+6:30) та Північній Кореї (+8:30).

Центральний австралійський стандартний час +9:30, але у західній частині країни живуть за часом +8:45. У Непалі також дивний часовий пояс +5:45.

На цьому відео розповідають про найдивніші часові пояси у світі

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти розповіли, як безболісно перейти на зимовий час.