Понад 100 країн по всьому світу два рази на рік переводять годинники з метою економії електроенергії. А вчені невпинно сперечаються про те, як це позначається на здоров'ї людини.

Медики щорічно проводять дослідження на дану тему. І практично всі результати зводяться до одного і того ж висновку: переведення стрілок збиває біологічний годинник організму, а це негативно впливає на роботу всіх його органів, пише Clutch.

При цьому масштаб "катастрофи" залежить від стану здоров'я тієї чи іншої людини. Чим краще вона піклується про себе - а це правильне харчування, спорт, медитація - тим легше переносить стресс.

Особливу увагу своєму здоров'ю варто приділити тим, хто страждає на гіпертонію, остеохондроз або артрит - саме ці захворювання найчастіше загострюються після переходу на зимовий час.

Популярні новини зараз
Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами"
Показати ще

Втім, чимало людей скаржаться і на загальне зниження тонусу організму: сонливість, підвищену стомлюваність, порушення сну і дратівливість.

Нагадаємо, українці переведуть стрілки годинника на годину вперед в останню неділю місяця - 29 жовтня.

Дивіться сюжет про перехід на зимовий час

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, як безболісно перейти на зимовий час.