Україна, яка вже брала участь в початку серпня в навчаннях НАТО в Грузії, знову відправить своїх бійців набиратися досвіду від друзів та партнерів. Цього разу військові візьмуть участь вже на інших маневрах - Agile Spirit 2018 ("Моторний дух 2018").

Про це повідомляє "Грузія Online".

У грузинському оборонному відомства повідомили, що військові навчання триватимуть 10 днів. Стартуватимуть 1 вересня та закінчаться 11 вересня на території військової бази в Сенакі на заході Грузії.

Вони організовані спільно з європейським командуванням корпусу морської піхоти США.

У військових маневрах візьмуть участь військові з Грузії, США, України, Болгарії, Румунії, Латвії, Греції, Туреччини, Чехії та Естонії.

Війська НАТО і їх партнери мають намір підвищити рівень готовності до спільних військових операцій, а також поліпшити оперативні можливості командної ланки, планування операцій та їх проведення.

Додамо, США готові надати Україні допомогу для захисту території від агресора. Українська сторона просить  три новітні системи протиповітряної оборони вартістю $750 мільйонів за одну одиницю. Відповідний запит уже надіслали до Білого дому.

Дивіться: Бійня під Іловайськом. Трагедія всієї країни.

Нагадаємо, "Третя сила" розправилася з танком окупантів на Донбасі. Мінськими угодами, танки від лінії розмежування повинні бути відведені.

Як повідомляв Знай.ua,  в річницю трагедії під Іловайськом українці згадали про всі звірства окупанта. Стало відомо, що офіційні дані про 366 загиблих українських військових в Иловайском казані в серпні 2014 року не відповідають дійсності.

Також Знай.ua писав, що Росія таємно готує полігони для випробування своїх нових боєприпасів, техніки та озброєння, тримаючи при цьому фейкові рейспубліки "Л/ДНР". Останні дані розвідки підтверджують, що російська сторона підвезла чимало важкої техніки та озброєння на лінію розмежування.