В українських заробітчан з’явилася альтернатива Польщі та Росії: чимало співвітчизників відкрили для себе переваги роботи в Китаї.

Саме тому біля посольства КНР, навпроти Маріїнського парку, можна побачити величезні черги по кілька сотень людей, які виростають там з опівночі, пишуть "Вісті".

Віза в Китай коштує 100-130 доларів й отримати її нелегко, зважаючи на кількість бажаючих. Люди займають чергу за багато годин, аби потрапити в посольство. Серед них не тільки туристи, а й ті, хто прямує в Піднебесну заробити, та підприємці, котрі хочуть там вести бізнес.

Люди кажуть, найчастіше в Китай їдуть працювати вчителями й танцюристами, а також на виставки товарів у Шанхай, Пекін або Гуанчжоу. Цікавить ця країна й аграріїв. Найчастіше там потрібна молодь, яку, в свою чергу, приваблюють високі зарплати.

За словами керівника центру розвитку туризму України Володимира Царука, українці відкривають в Піднебесній філії своїх фірм або курирують збут власних товарів на китайських ринках. Багато підприємств з виробництва гаджетів, текстилю відправляють туди своїх людей, щоб контролювати якість робіт, при цьому людина вважається співробітником в Україні, але живе у Китаї й укладає там угоди.

Популярні новини зараз

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Учасниця "Холостяка" Яна Станішевська поділилася легким рецептом Київського торта - "Не такий страшний..."

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Показати ще

Колишній тренер з фітнесу Олексій Павленко, який працював у Китаї охоронцем у клубі, каже, що китайці спокійні, навіть коли вип’ють, а люди зі світлою шкірою в якості охоронців дуже популярні у Піднебесній, бо є ознакою статусу. Згодом він став барменом в іншому закладі, де дуже задоволений умовами роботи та заробітком.

Підприємці, котрі возять товар з Китаю, переконують, що з громадянами КНР приємно працювати, бо вони "порядні партнери й рідко коли обманюють".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українцям пояснили, чим небезпечні заробітки в Росії.