Декомунізація в Україні відзначилася не тільки зміною назв міст та вулиць – у першу чергу почали позбавлятися пам'яток радянської спадщини. Зацікавилися цим історичним процесом й іноземці, які створили окремий проект, присвячений долі демонтованих погрудь Володимира Леніна.

Про це повідомляє Liberation.

Влітку цього року у Європі почали видавати книгу-фотоальбом "У пошуках Леніна" (Looking For Lenin), над яким працював швейцарський фотограф Нільс Аккерман, що зараз проживає в Україні.

Склав йому компанію відомий мандрівник Себастьян Гобер.

Щоб зібрати матеріал для книги фотограф проїхав десять тисяч кілометрів і півтора року знімав зруйновані пам'ятники. Він зізнався, що ідея прийшла після першої хвилі "ленінопаду" – у 2013 році на столичному бульварі Шевченка повалили чи не найвідомішого "червоного вождя".

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"Нас підкорило те, що у кожного українця є що сказати про Леніна. У кожного мешканця екс-СРСР була своя думка. У свідченнях кожного, кого ми зустрічали – це були політики, охоронці, бабусі – була своя правда", - пояснив Аккерман.

Він підкреслив, що Україна у будь-якому випадку стала на правильний шлях, адже перш ніж досягти змін у свідомості людей слід прибрати символіку, яка вже давно віджила своє.

Як повідомляв портал "Знай.ua", з'явилися шокуючі факти про шпигунське життя Леніна.