Закордонна російська православна церква закликала декомунізувати міста та села Росії, а також забрати тіло Володимира Леніна з головної площі Москви.

Про це повідомляє прес-служба Архієрейського собору РПЦЗ.

Автори документу звернулись з проханням розпрощатися з символами богоборчої влади.

"Закликаємо прибрати з Червоної площі тіло того, хто боровся з православною релігією та приніс в жертву своїх ідей мільйони людських життів", - заявили у РПЦЗ.

У документі також йдеться про зміну назв вулиць, площ, парків та станцій, які пов'язані з представниками "радянщини".

Популярні новини зараз
Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Перерахунок пенсії: хто отримає на 2 тисячі гривень більше Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Засідання РПЦЗ відбулось у німецькому Мюнхені. Під час дійства провели освяченням кафедрального собору на честь новомучеників та загиблих за віру в радянські роки.

Церкву освятили першоієрарх Російської зарубіжної церкви митрополит Іларіон та митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Зазначається, що 38% росіян погоджуються з пропозицією прибрати тіло Леніна з Червоної площі.

Ще 63% опитаних вважають, що вождя пролетаріату потрібно поховати.

Як повідомляв портал "Знай.ua", РПЦ пропонує заборонити аборти і карати дітей.