В українському уряді вирішили скасувати необхідність отримувати ліцензії знахарям, цілителям та іншим представникам нетрадиційної медицини.

Так, в тексті відповідного законопроекту говориться, що навіть якщо у цілителя є спеціальний дозвіл на лікарську діяльність, це ніяк не гарантує захист прав українців, передбачених Конституцією. Іншими словами, виданий документ не захищає ні від шахраїв, ні від небезпеки, якій піддається здоров'я людини.У Міністерства охорони здоров'я немає можливості перевіряти, наскільки ефективний той чи інший метод лікування, запропонований нефахівцем. Аби зробити це, необхідно проводити ретельні наукові дослідження за стандартами доказової медицини, а це може розтягнуться на довгі роки.

Відомство з таким же успіхом не може оцінювати, наскільки "методика" обґрунтована, оскільки принципи її дії знаходяться за рамками раціональної культури світу і науки. З ініціативою скасувати спецдозволи для занять народною медициною в МОЗ виступили в січні 2018 року. Законопроект відомство підготувало в травні.

Популярні новини зараз

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Помер відомий ведучий легендарної програми: "Серце..."

Епіфаній розповів про диво на Водохреща: "Голос з неба"

Показати ще

Небезпечний вірус масово вражає малих і дорослих українців

538 заражених кором українців за 34-й тиждень - такими показниками Україна може "похвалитися" у 2018 році. 293 з пацієнтів - неповнолітні. У Міністерстві охорони здоров'я відзначають, що це на 12,5% менше, ніж минулого тижня.Нагадаємо, в Європі зафіксовано вже кілька летальних випадків від небезпечної інфекційної хвороби лістеріозу. В Україні вже повідомляється про одного хворого. Ця хвороба здатна завдати істотної шкоди здоров'ю, вона вражає головний мозок і нервову систему інфікованого.

Як повідомляв Знай.ua, дослідники відзначають, що метро одного з міст може стати місцем початку суперпандеміі в окремо взятій країні.

Також Знай.ua писав, що лікар-педіатр Євген Комаровський попередив про страшну інфекцію, від якої щотижня помирають десятки людей.