В українському уряді вирішили скасувати необхідність отримувати ліцензії знахарям, цілителям та іншим представникам нетрадиційної медицини.

Так, в тексті відповідного законопроекту говориться, що навіть якщо у цілителя є спеціальний дозвіл на лікарську діяльність, це ніяк не гарантує захист прав українців, передбачених Конституцією. Іншими словами, виданий документ не захищає ні від шахраїв, ні від небезпеки, якій піддається здоров'я людини. У Міністерства охорони здоров'я немає можливості перевіряти, наскільки ефективний той чи інший метод лікування, запропонований нефахівцем. Аби зробити це, необхідно проводити ретельні наукові дослідження за стандартами доказової медицини, а це може розтягнуться на довгі роки.

Відомство з таким же успіхом не може оцінювати, наскільки "методика" обґрунтована, оскільки принципи її дії знаходяться за рамками раціональної культури світу і науки. З ініціативою скасувати спецдозволи для занять народною медициною в МОЗ виступили в січні 2018 року. Законопроект відомство підготувало в травні.

Популярні новини зараз

В Україні піднімуть зарплату жінкам: у Мінсоцполітики заговорили про "рівність та справедливість"

Реєстр сексу в Україні: що відомо про божевільну ініціативу

Путіна почали опускати ті, від кого навіть не чекав: "Думає потрапити до раю?", фото ганьби

У ПФУ розповіли про жорстку вимогу до деяких пенсіонерів

Показати ще

Небезпечний вірус масово вражає малих і дорослих українців

538 заражених кором українців за 34-й тиждень - такими показниками Україна може "похвалитися" у 2018 році. 293 з пацієнтів - неповнолітні. У Міністерстві охорони здоров'я відзначають, що це на 12,5% менше, ніж минулого тижня.Нагадаємо, в Європі зафіксовано вже кілька летальних випадків від небезпечної інфекційної хвороби лістеріозу. В Україні вже повідомляється про одного хворого. Ця хвороба здатна завдати істотної шкоди здоров'ю, вона вражає головний мозок і нервову систему інфікованого.

Як повідомляв Знай.ua,  дослідники відзначають, що метро одного з міст може стати місцем початку суперпандеміі в окремо взятій країні.

Також Знай.ua писав, що лікар-педіатр Євген Комаровський попередив про страшну інфекцію, від якої щотижня помирають десятки людей.