Чиновники заявляються, що влітку пенсія українців виросла на третину. А ч помітили це самі пенсіонери?

Про це повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики України.

За даними джерела, станом на 1 липня 2018 року середня пенсія зросла майже на 36%.

склав 2,562 гривень. Це на 3,3% перевищує розмір середньої пенсії станом на 1 січня 2018 року і на 35,8% перевищує розмір середньомісячної пенсії станом на 1 липня 2017 року.

Популярні новини зараз

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Показати ще

Також українців попередили що, міністерство соцполітики має намір ввести правило, згідно з яким українці пенсійного віку повинні будуть вибрати — або продовжувати працювати, або ж вийти на пенсію відразу, звільнившись з роботи.

Додамо, що пенсії за серпень профінансовані на 55,6% місячної потреби. 14 серпня на виплату пенсій спрямовано 16,7 млрд гривень. Про це повідомили у Пенсійному фонді. За даними Фонду, фінансування та виплата пенсій у серпні проходить за графіком.

Дивіться: все про підвищення пенсій

Нагадаємо, підвищити пенсії вже до кінця року можуть людям з великим страховим стажем. Пенсії можуть підняти для 3 млн людей. Йдеться про колишніх бюджетників, колгоспників. Як правило, це люди старше 70 років.

Як повідомляв Знай.ua, до початку серпня цього року змінилися середні зарплати. Дані про існуючу ситуацію на ринку праці були взяті на популярному ресурсі з пошуку роботи.

Також Знай.ua писав, що у Росії збираються скасувати виплати державних пенсій. Про цей намір влади вперше заговорив спікер Державної думи РФ Владислав Володін під час зустрічі із мешканцями Саратова.