14 серпня, оператор зв'язку "Укртелеком" запустив пілотний проект з відновлення фіксованого місцевого зв'язку на базі мобільної мережі в Жовтих Водах на Дніпропетровщині.

Цю інформацію повідомляє прес-служба компанії.

"Це одне з міст області, яке найбільше постраждало від крадіжок телекомунікаційного кабелю. На жаль, неодноразові ремонтні роботи вже не вирішують проблеми, оскільки новий кабель знову вирізають. І тисячі абонентів залишаються без зв'язку", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що для пілотного проекту використовується фіксований зв'язок "Укртелекому" і мобільного оператора "Тримоб".

Номер телефону абонентів не змінюється, так само як і порядок набору інших номерів. Використовуючи тарифи міської лінії, абонент отримує дзвінки і дзвонить зі свого міського номера.

Популярні новини зараз

14-річний підліток сів за кермо і позбавив життя п'ятеро людей: загинули на місці

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Ведучий "Холостяка" Григорій Решетник розповів про інтим між учасниками проекту: "Сподіваюся був"

Ранкова звичка більшості людей виявилася шкідливою, медик все пояснив: "Не пийте каву"

Показати ще

Змінюється тільки стаціонарний телефонний апарат, який буде оснащений сім-картою оператора "ТриМоб".

Повідомляється, що у пілотному проекті буде задіяно декілька міст. Якщо він принесе позитивні результати, "Укртелеком" впроваджуватиме його по всій країні.

Нагадаємо, що український оператор фіксованого зв'язку "Укртелеком" попросив Нацкомісію, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) про підвищення граничних тарифів на телефонію.

Про це заявив директор департаменту зі зв'язків з громадськістю "Укртелекому" Михайло Шуранов.

За його словами, компанія просить підвищити тарифи на фіксовану телефонію на 14% з 1 листопада 2018 року і ще на 10% з січня 2019 року. Для абонентів тарифи будуть підвищені "всього на кілька гривень".

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Укртелеком, отримавши згоду від телеком-регулятора, почав пілотний проект по використанню мобільного мережі для організації послуг місцевого фіксованого телефонії. Про це йдеться в повідомленні компанії. Таким чином, провід для організації зв'язку не знадобиться.

Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що компанія "Укртелеком" заявила про підвищення тарифних планів на 8,2-11,2% з 1 червня 2018 року. Причиною такого рішення стало підвищення тарифів на матеріальні ресурси.