Укртелеком, отримавши згоду від телеком-регулятора, розпочав пілотний проект із використання мобільної мережі для організації послуг місцевої фіксованого телефонії. Про це йдеться в повідомленні компанії. Таким чином, провід для організації зв'язку не знадобиться.

Рішення буде реалізовано за допомогою дочірнього 3G-оператора ТриМоб. У абонентів зберігається їх номер телефону, доступ до екстрених служб, порядок набору інших номерів та тарифні плани на фіксовану телефонію.

Єдине, що змінюється - це телефонний апарат. Укртелеком планує здавати такі телефони в оренду. В компанії вважають, що таке рішення допоможе компанії прискорити відновлення фіксованої телефонії в місцях з великою кількістю крадіжок мідного кабелю.

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Локдаун на травневі та Великдень: Ляшко пояснив, до чого готуватися українцям

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Показати ще

Пілотний проект стартує в серпні 2018 року і триватиме 3 місяці. У разі позитивних результатів оператор зможе реалізовувати рішення і в регіонах по всій Україні.

Нагадаємо, Укртелеком в 2016 році так і не зміг продати Трімоб, так як в ФДМ порахували, що компанія ЕСУ (СКМ) не виконала умови приватизації.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що компанія "Укртелеком" заявила про підвищення тарифних планів на 8,2-11,2% з 1 червня 2018 року. Причиною такого рішення стало підвищення тарифів на матеріальні ресурси. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Тарифні плани "Укртелеком" на послуги фіксованого телефонного зв'язку зростуть в ціні. У них входять пакетні послуги: хвилини на спілкування на території України та з абонентами мобільних операторів. Однак це не стосується абонплати, яку регулює держава.

Примітно, що місцеві розмови в рамках цих тарифних планів не тарифікуються, тобто абонент може без обмежень спілкуватися в межах одного міста або району.

Повідомляється, що в компанії існує лінія тарифних планів, які включають тільки абонплату чи відповідають граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, встановлені НКРЗ. У компанії підкреслили, що вартість цих тарифних планів залишається без змін.

Збільшення тарифів, згідно із заявою "Укртелекому" пов'язано з підвищенням тарифів на такі матеріальні ресурси, як електроенергія і пальне.

Нагадуємо також про те, що компанія SCM Financial Overseas Limited подала заяву про направлення на новий розгляд в Лондонський міжнародний арбітражний суд справи щодо продажу "Укртелекому". Заяву було відхилено високим судом Лондона. Про це повідомляють у прес-службі СКМ.