Улюблена закуска українців: сало приносить користь чи шкоду

поділитись
Свиняче сало: людство оточило всілякими чутками і легендами про його шкоду і користь

Сало є одним з найулюбленіших і традиційних продуктів українського народу. Багато років, фахівці розбираються в головному питанні, яке цікавить людство.

Вживання сала корисно для здоров'я чи ні? Давайте спробуємо в цьому розібратися.

Якщо на протязі всього дня харчуватися одним салом, відповідно це не принесе ніякої користі організму і навіть навпаки, зашкодить. Не в великих кількостях, воно, навпаки корисно, як стверджують деякі вчені. Сало чистить печінку, запобігає атеросклерозу та онкологічні захворювання, підвищує імунітет і допомагає роботі серцевого м'яза. Продукт тваринного походження насичує наш організм енергією.

Загальна калорійність на 100 грамів продукту складає 770 калорій. Щоб не набрати зайву вагу, любителям сала рекомендується після вживання зайнятися спортом, щоб спалити набрані калорії.

Сало, як і безліч інших продуктів у великих кількостях згубно впливає на організм, тому в харчуванні завжди потрібно знати міру. Свиняче сало відіграє важливу роль в будівництві клітинної мембрани і в ньому міститься менше холестерину, ніж в маслі і м'ясі.

Виходячи з вищевикладеного, можна зробити висновок для себе вживати цей продукт чи ні. Насправді, особливу небезпеку він не піддає організм, як стверджують не мала кількість медиків.

Існує один знаменитий класичний рецепт приготування сала в домашніх умовах. Необхідно придбати 300-грамові шматки свіжого продукту і рясно посипати сіллю. Залишаємо його в холоді і темряві на дві доби. Після чого сало разом з цибулинням опускаємо в киплячу воду, додаючи спеції за смаком і лавровий лист. Варимо протягом 7-8 хвилин, очищаємо від лушпиння і загортаємо у плівку. Залишаємо його в морозилці на два дні, після чого закінчення цього терміну воно буде готове до вживання.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, якщо перед застіллям випити склянку томатного соку ми знижуємо чутливість смакових рецепторів, що дає нам відчуття ситості. Після склянки томатного соку ви помітите, як за столом значно менше з'їсте, ніж зазвичай.

Автор матеріалу: 
Наталья Лошакова
Теги: 
сало, користь сала, здоров'я, харчування, організм
Вибір редакції, Суспільство
20.06.2018
Головна депутатська ініціатива полягає в тому, щоб встановити жорсткі правила ввезення евроблях
2
0
15:01 20.06.2018
Захисники природи показали, як "легкі" Землі стрімко зникають
1
0
14:00 20.06.2018
Таємний акаунт гаранта вступає у дискусію з опонентами і, як не дивно, захищає самого себе від хейтерів
0
0
12:51 20.06.2018
Українці не матимуть гідної старості, поки діє солідарна система
0
0
12:00 20.06.2018
"Добрі" сусіди готують смертельну пастку для українських заробітчан
2
0
10:49 20.06.2018