В Івано-Франківську на вулиці Січових Стрільців на третьому поверсі житлового будинку обвалився балкон, на якому саме стояла 87-річна жінка.

Про це повідомляє місцеве видання .

Наразі вже відомо, що нещасний випадок стався у дворі історичного будинку, який називали як "Пасаж Єгера".

Крім того відомо, що жінка, яка перебувала на балконі впала з уламками на балкон другого поверху цього ж будинку. Відзначається, що постраждалу відразу ж госпіталізували до лікарні з переломом ноги та підозрою на перелем ребер.

У свою чергу сусіди постраждалої заявляють, що причиною нещасного випадку є злочинна бездіяльність місцевої влади, яка нібито змовилась з компаніє-забудовником про намір довести історичну пам'ятку до стану руїн та подальшого знесення, а на її місці побудувати сучасний комплекс.

Разом з тим варто зазначити, що у жителі Києва постійно скаржаться до місцевої влади на власні проблеми з житловими будинкам. Зокрема вони відзначають, що оголені дроти, пробитий дах постійно дошкуляють жителям столичних будинків, і ніхто з чиновників не намагається вирішити цю проблему.

У КМДА постійно лише розводять руками та обіцяють поліпшити умови проживання, проте жодних конкретних дат та строків ніхто не наважується сказати.

Популярні новини зараз
НБУ терміново вилучає купюри 50 та 200 грн з обігу: що робити українцям і чи треба бігти в банки "Дайте більше грошей за те, що стали гіршими": українці розлютилися через підвищення тарифів "Київстару" на 40% Пенсіонерів змусять платити за проїзд у громадському транспорті Подорожчання буде нестерпним: українцям радять робити запаси – по 10 кіло не менше
Показати ще

Кияни зазначають, що лише кілька років тому крижаною брилою пошкодило електродроти, але замість ремонту працівники "Київенерго" протягнули проводку від стовпа через вікно під'їзду.

Крім того жителі столиці зазначають, що місцеві комунальники лише обіцяють все виправити та зробити ремонти, проте жодних активних дій вони так і не вчиняють.

"У нас аварійний будинок, ми багато разів писали в ЖЕК заяву, але вони прийдуть, пообіцяють щось зробити і підуть. З" Київенерго "посилають в ЖЕК, з нього - в" Київенерго ", - пояснила мешканка будинку Тетяна Семенова.

Жінка додала, що бачила на власні очі – дроти іскрили, траплялося й загоряння. Пожежу ліквідовували власними силами. А потім просів дах, який тепер нависає так, що може впасти в будь-яку хвилину.

Більше того жителі одного з будинків взагалі шоковані відвертою халатність столичної влади. Адже їхній будинок ще кілька років тому визнали аварійними, проте жодних варіантів вирішення проблеми чиновники не надали.

Варто додати, що ще минулого року журналісти також провели 14 розслідувань, шукаючи власників аварійних історичних будівель в столиці. Для цього перевіряли абсолютно всі запити у органи державної та муніципальної влади.

Приміром, автори знайшли власника відомого Будинку зі зміями на вулиці Великій Житомирській та вимагають стягнути з нього штраф. Дізнались, що збираються робити з будівлею колишнього готелю "Прага" на Володимирській.

На інтерактивній мапі ж позначено та задокументовано усі аварійні будинки в місті згідно з відповідями Київради та райдержадміністрації у місті Києві. Всього на карту нанесено 146 будівель з різних районів Києва. Найбільша кількість аварійних будинків знаходиться центрі міста, на Подолі та на Дарниці.

На Одещині крокодил впав з балкона багатоповерхівки

Нагадаємо, що раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у мережі з'явилися знімки розгромленого Донецька.