Стало відомо, що Пенсійний фонд затримує фінансування пенсій українцям. Про це повідомили у прес-службі українського національного поштового оператора - "Укрпошти".

У компанії пояснили, що ці проблеми є тимчасовими і носять технічний характер.

"Укрпошта" працює в штатному режимі. На сьогодні існують тимчасові технічні затримки фінансування Пенсійним фондом України виплати пенсій. Інформуємо, що виплата за період з 4 по 20 липня в здійснюється в повному обсязі ", - відзначили в" Укрпошті ".

Також в компанії пообіцяли проінформувати клієнтів про відновлення фінансування і щодо зміни графіка виплати пенсій за період з 18 по 25 липня.

Нагадаємо, для українських пенсіонерів уряд готує новий сюрприз. Після проведення реформи, з'являться нові правила: передбачається, що в Україні не вийде одночасно отримувати пенсію і працювати.

"У всьому світі діє правило - або пенсія, або зарплата, - пояснює міністр соціальної політики Андрій Рева. - Після проведення пенсійної реформи, коли пенсія стане достатньою, потрібно встановити правило - або ти працюєш, отримуєш зарплату і виходиш на пенсію трохи пізніше, але пенсія у тебе буде більше. Або ти йдеш відразу і отримуєш пенсію, але не працюєш".

Міністр попередив, що якщо роботодавці будуть оформляти пенсіонерів неофіційно, то це буде каратися штрафами.

Як повідомляв раніше Знай.ua, в Україні спростили порядок перерахунку пенсії деяким категоріям осіб. Про це повідомили в прес-службі Пенсійного фонду.Так, згідно з постановою правління Пенсійного фонду від 18 травня 2018 року №10-1 перерахунок пенсії буде здійснено пенсіонерам двох категорій.

Зокрема, тим, які після призначення пенсії продовжували працювати і у кого не менше 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. А також тим, хто продовжував працювати і у яких менше 24 місяців страхового стажу. У такому разі перерахунок проводиться не раніше ніж через два роки з дня звернення за таким призначенням (попереднім перерахунком) пенсії.

Також Знай.ua писав про те, що голова козацької партії Микола Константинов заявив, що козаки готові відмовитися від пенсій і працювати до смерті.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Микола Константинов висловився на підтримку пенсійної реформи. За його словами, підвищити виплати нинішнім пенсіонерам можна тільки за рахунок збільшення пенсійного віку.