Депутат Державної Думи, колишній "прокурор Криму" Наталія Поклонська несподівано не підтримала ініціативу Кремля і не проголосувала за пенсійну реформу, що передбачає рекордне підвищення пенсійного віку для росіян.

Про це повідомляють ЗМІ.

Таким чином вона стала єдиним членом путінської партії "Єдина Росія", який виступив проти цього нововведення.

Рішення Поклонської вкрай здивувало користувачів мережі, й вони відреагували на нього безліччю стьобних коментарів і жартів на адресу колаборантки.

"Мабуть йде по стопах Наді Савченко", "Вона переплутала кнопки", "Чому Поклонська не проголосувала за підвищення пенсійного віку? Тому що за царя-батюшки пенсій взагалі не було. Ось якби закон був про скасування пенсій, то тоді - інша справа" , "Вона переплутала іконки", "Може, вона захотіла передчасно возз'єднатися зі своїм коханим", "Проголосувала взагалі проти пенсії. За царя не було ніяких пенсій", "І замироточила", "Була призначена черговою незгодною або ж просто переплутала кнопки, ТП", "У неї телефон сів, і СМС з інформацією про те, як треба голосувати, не прийшла", "Залишилося з'ясувати, як це пов'язано з Миколою II. Тому що з Миколою II це не може бути непов'язано!" - пишуть користувачі.

Слід зазначити, що голосування колаборантки здивувало не тільки звичайних людей, а й її колег по фракції. Російські ЗМІ відзначають, що у "Єдиній Росії" мають намір розібратися, чому Поклонська голосувала проти ухвалення в першому читанні законопроекту про зміну пенсійного законодавства, незважаючи на рішення партії про консолідовану підтримку цього документа.

"Звичайно, ми обов'язково це питання обговоримо, тому що було ухвалене рішення президії генеральної ради партії "Єдина Росія", узгоджене з головою, про консолідовану підтримку цього "пакета". Відповідно, було рішення президії фракції про консолідоване голосування", - розповів керівник фракції, віце-спікер Держдуми Сергій Нєвєров.

На прохання уточнити, які саме заходи можуть бути вжиті відносно Поклонської, він пояснив, що рішення буде ухвалюватися не ним самим, а колегіальним органом фракції.

На ще одне уточнююче питання про те, які все-таки є варіанти впливу, лідер фракції відповів досить розпливчасто.

"Різні. Я маю на увазі варіанти, які знаходяться в рамках наших повноважень. Вона ж очолює у нас комісію (з контролю над достовірністю відомостей про доходи та майно депутатів. - Ред.). Вона ж не рядовий депутат", - сказав Нєвєров.

Варто відзначити, що сама Поклонська так і не спромоглась відповісти, чому не проголосували за збільшення пенсійного віку у Росії.

"Раніше я говорила, як буду голосувати з цього питання. Парламент - те місце, де ми обговорюємо питання. І фракція "Єдина Росія" дає можливість ухвалювати рішення демократично", - зазначила вона, підкресливши, що до другого читання підготує поправки.

Чому Наталія Поклонська досі громадянка України

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Поклонська вчинила головний злочин проти Сенцова.