Україна потрапила в Топ-20 найбільш небезпечних країн для туризму. Список країн публікується щорічно Всесвітнім економічним форумом. Про це повідомляє ТСН.

Найнебезпечнішою для туристів країною вважається Ангола. Вона займає 20 місце. Поряд з цим рейтингом, український МЗС склав власний, в якому назвав країни, що несуть небезпеку для українців.

Далі в зворотному порядку слідують Таїланд, Ямайка, Південна Африка, Гватемала, Чад, Бангладеш, Малі, Ліван, Філіппіни. Україна зайняла 10 місце. Далі в списку йдуть Сальвадор, Ємен і Колумбія.

У процесі формування рейтингу враховуються ризики, яким піддаються туристи і підприємства в цій країні, і які пов'язані з безпекою і можливістю отримання серйозного збитку для людей. Зокрема, оцінюється ступінь насильства і тероризму в країні. В процесі оцінки не враховуються дрібні злочини.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Чому українцям необхідно заповідати майно вже зараз та як це зробити правильно Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Положення України в рейтингу ВЕФ не випадково, так як в останні кілька років в нашій країні відзначається зростання рівня організованої злочинності. Також збільшилася кількість злочинів, скоєних із застосуванням незаконної зброї.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Україна посіла 138-е місце в рейтингу країн за рівнем щастя, підготовленому групою незалежних експертів.

У доповіді, опублікованій 14 березня, йдеться, що Україна потрапила в топ-10 країн, рівень щастя в яких знизився найбільше з 2008-2010 років.

Перші місця в рейтингу займають Фінляндія, Норвегія, Данія, Ісландія, Швейцарія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція, Австралія. Останні - Ботсвана, Малаві, Гаїті, Ліберія, Сирія, Руанда, Ємен, Танзанія, Південний Судан, Центральноафриканська Республіка та Бурунді. Всього в списку 156 країн.

Експерти оцінюють такі фактори життя в кожній країні: ВВП на душу населення, кількість здорових років очікуваної тривалості життя, соціальна підтримка (може на неї розраховувати в разі проблем), довіру (рівень і сприйняття корупції в уряді та бізнесі), свобода в прийнятті життєвих рішень і благонадійність.