У Міністерстві охорони здоров'я розвінчали міф про те, що щеплення потрібно робити тільки в дитячому віці.

На сторінці відомства в Facebook повідомили, що імунітет проти деяких захворювань не зберігається на все життя, тому необхідно проводити повторну вакцинацію в дорослому віці.

Крім того у МОЗ розповіли, що дорослим також слід повторювати вакцинацію від дифтерії та правця. АДже захисні механізми організму проти вказаних хвороб зберігається лише протягом 10 років.

Крім того варто додати, що потрапляючи в організм, дифтерія швидко розвивається і деякий час може протікати безсимптомно, викликаючи серйозні ускладнення. Вакцина проти дифтерії в державних установах надається безкоштовно.

Також, у МОЗ зазначили про необхідність вивчити свою медичну карту або ж здати аналіз, щоб достеменно з'ясувати проти, яких хвороб не було зроблено щеплення у дитинствію

Дорослим ревакцинацію слід робити відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень.

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Астролог побачив у травні "лихо" для України Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

Вакцину КПК можуть безкоштовно отримати медики, педагоги, студенти, учасники ООС і військові. Кір, краснуха і паротит погано переносяться в дорослому віці і можуть викликати серйозні ускладнення.

Також в МОЗ порадили обов'язково зробити щеплення проти гепатиту B. Вакцинація захистить від небезпечних наслідків вірусної інфекції, таких як цироз або навіть рак печінки.

Всесвітня організація охорони здоров'я стурбована спалахом кору. За перше півріччя 2018 го в Європі на кір захворіла 41 тис дітей і дорослих, за даними організації, з початку року на кір захворіли 23 тис. українців. Українське Міністерство охорони здоров'я повідомляло про майже 29 тис. випадків.

Так, наразі вже відомо, що Україна за перше півріччя 2018 року посіла перше місце серед країн Європи за кількістю хворих на кір, передають ЗМІ з посиланням на Єврокомісію.

Ще рік тому Україна була третьою в Європі за кількістю хворих. Серед країн, які постраждали від кору найбільше, були Румунія з 5562 випадками захворювання, Італія з 5006 випадками і Україна з 4767 випадками. За півроку 2018 го в нашій країні вже захворіло 23 тисячі чоловік, що в шість разів більше, ніж за весь минулий рік.

В Єврокомісії надзвичайно стурбовані тим, що три з семи країн з найвищим рівнем захворюваності на кір в Європі є країнами Євросоюзу. Йдеться про Італію, Франції і Греції. За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань, на першому місці Україна, далі йдуть Франція, Грузія, Греція, Італія, Росія і Сербія.

В Україні не спадає спалах кору: лише за останній тиждень захворіло 1300 осіб

Нагадаємо, українців атакувала страшна інфекція.

Як повідомляв "Знай.ua", український депутат влаштував концтабір власним дітям.

Також "Знай.ua" писав, що Комаровський попередив про страшну інфекцію.