Ватажок "титушек" Юрій Крисін під час засідання суду накричав на матір убитого журналіста В'ячеслава Веремія і вимагав прибрати її з зали суду. Про це розмістила пост на сторінці в Facebook журналістка Наталія Двалі.

Двалі була присутня на судовому засіданні і повністю описала, що там відбувалося. А головне, як вів себе Юрій Крисін.

"Умийся сама кров'ю. Треба було краще виховувати сина. Приберіть цю "матусю"! Це ти хвора. Захистіть мене від цього хамства! Я не хочу з вами спілкуватися. Це тебе господь покарає!", - звертається Крисін до матері вбитого.

Крім таких брутальних висловів, під час засідання суду, а саме у момент оголошення звинувачувального вироку, Крисин почав кричати, що йому погано і що він нібито нічого не бачить і не чує. Ватажок "титушок" вимагав влаштувати перерву і відвести прокурора.

Популярні новини зараз

Юний підопічний Наді Дорофєєвої вразив суддів "Голосу країни": "Я її дуже люблю"

"Холостяк" Михайло Заливако посміявся над "філософами": "Зайва трата часу"

Вагітна дружина Віктора Павліка опинилася в лісі з сокирою і тортом - "Готуємося!"

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Показати ще

Дивіться: поведінка Крисіна в суді

Давно Крысин не орал на судью, но после того, как суд отказал его адвокатам в отводе прокурора Донского, товарищ прет, как танк, лишь бы не начали зачитывать обвинительный акт UPD-2 НАЧАЛИ ЗАЧИТЫВАТЬ ОБВИНИТЕЛЬНЫЙ АКТ! Крысин орет, что ему плохо, что он ничего не видит и не слышит, требует перерыв, требует отвода прокурора, опять орет "не слышно!" Судья: Крысин, теперь вы нас слышите? Крысин: Нет, не слышу! #СправиМайдану #КрисінаЗаГрати #СправаКрисіна Svetlana Kirilash

Posted by Nato Dvali on Tuesday, 10 July 2018

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в понеділок, 5 березня, на виході з Дарницького районного суду Києва Юрія Крысина, фігуранта справи про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, зустріли активісти організації С14, які організували йому "коридор ганьби" з плювками і стусанами.

Варто додати, що підозрюваного супроводжували співробітники поліції, але вберегти його від образливих дій активістів вони не змогли.

Нагадаємо, суд повинен був розглядати зміну запобіжного заходу Крысину, однак переніс засідання на 15 березня у зв'язку з відсутністю його адвоката.

Додамо, що на самому ж засіданні фігурант справи просив перенести розгляд, оскільки його адвокат зараз у Луганській області, а він у його відсутність не має наміру відповідати перед судом.