Науковці Дартмутського коледжу провели дослідження, що показало зміни у мозку здорової людини через підвищену тривожність.

Про це повідомляє сайт naked-science.

В експерименті взяли участь 56 студентів-добровольців віком від 18 до 22 років. Всі учасники дослідження не мали жодних психічних відхилень.

Студенти пройшли тести на визначення рівня тривожності за методикою Спілбергера.

На другому етапі дослідження добровольцям провели дослідження мозку за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ).

Популярні новини зараз
Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами В Україні підвищили ціни на комуналку: які послуги подорожчали Нові правила отримання допомоги: кому виплатять 15 тисяч гривень Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Вчені отримали детальну карту мозкової активності кожного укчасника.

Отримані дані дозволили зробити висновок, що страх перед невизначеністю провокує у мозку процеси, які характерні хворим на синдромом Туретта.

Тривожність за майбутнє підвищувала загальну нетерпимість студентів.

Жодні інші показники, такі як вік, розмір мозку та стать, не впливали на результати тестів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені описали зовнішність людини із 23 століття.