Ціни будуть рости

Вимога Державного департаменту США щодо підвищення в Україні ціни на газ до рівня європейських країн, згідно з програмою МВФ, справедлива, адже в середньому річна різниця ціни на газ для українців була на 20-30% нижче, ніж ціни на газ в Європі.

Про це повідомила Ольга Бєлькова, народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенко, пише "Обозреватель".

Вона каже, що від України зовсім не вимагають підвищувати ціну на газ. Все що необхідно - щоб влада виконували свої зобов'язання, зафіксовані у постановах Кабінету міністрів України.

"Є відповідна постанова Кабміну, яка визначає ціну на газ. Ця ціна для населення прив'язана до світової кон'юнктури. На жаль, сьогодні в світі ціни піднімаються, і газ, як ресурс, який торгується на світових біржах, його зростання в тому чи іншому регіоні, наш регіон - європейський, призводить до того, що безумовно в умовах ринкової економіки, це теж позначається і на ціні для населення", – зазначила Бєлькова.

Як каже народний депутат, до нещастя, газ дорожчає в усьому світі. Зараз МВФ, як організація, яка надає кошти державі, дбає про те, чи буде у держави можливість розрахуватися за цими позиками.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

"За останній рік ціна для населення була на 20-30% менше, ніж ціна для промисловості, яка тут, в Україні, не на біржах за кордоном, торгувалася для промисловості. У середньому річна різниця була 20-30% нижче, ніж ціни на газ у Європі", – розповіла Бєлькова.

Вона переконана, що питання ціни на газ хвилює кожну країну Європи, і наша мета - адекватно його вирішити.

"Не як політик, а як аналітик з боку, якщо в світі ціни піднімаються, скільки б ми тут не закликали один одного, що це не чесно, не красиво, і так далі, Україна не живе відокремлено від усього світу. Тому, відповідно, Україна буде слідувати світовим тенденціям", – підкреслила вона.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", уряд США закликав Україну активізувати зусилля щодо впровадження реформ, створити незалежний Антикорупційний суд і повысить тарифи на газ. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву прес-секретаря Держдепу США Хезер Науерт.