Втрата великої ваги - це вражаюче досягнення, яке значно покращує зовнішній вигляд і запобігає розвитку безлічі хвороб. Проте, люди, які домагаються втратити вагу, стикаються з іншою проблемою. Коли на вагах ми бачимо задовільні цифри маси тіла, доводиться розробляти план, як забрати обвислу шкіру.

Що викликає зайву шкіру після втрати ваги?

Пухка шкіра на животі
Шкіра є найбільшим органом в вашому тілі і утворює захисний бар'єр проти довкілля. Внутрішній шар шкіри складається з білків, включаючи колаген та еластин. Колаген, який становить 80% структури вашої шкіри, забезпечує її міцність і забезпечує еластичність. Під час збільшення ваги шкіра розширюється, щоб забезпечити місце для збільшення зростання черевної порожнини та інших частин тіла. Вагітність - один із прикладів цього розширення. Розширення шкіри під час вагітності відбувається через кілька місяців та вона зазвичай забирається протягом декількох місяців після народження дитини. На відміну від цього, більшість людей з надмірною вагою і ожирінням несуть додаткову вагу протягом багатьох років, іноді починаючи з дитинства або підліткового віку. Коли шкіра помітно розтягується і залишається таким чином протягом тривалого періоду часу, волокна колагену і еластину стають пошкодженими.

Провести посилену тренування
Залучення до регулярних силових тренувань - один з найбільш ефективних способів нарощування м'язової маси у молодих і літніх людей. На додаток до цього у вас буде більше спалюватися калорій і значно збільшиться м'язової маси, що допоможе поліпшити зовнішній вигляд пухкої шкіри.

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Григорія Чапкіса провели в останню путь: море квітів та сліз, камери і скорботний Зеленський

Показати ще

Колаген
Гідролізат колагену дуже схожий на желатин - це оброблена форма колагену, виявлена ​​в сполучної тканини тварин. Хоча він не був протестований у людей з пухкою шкірою, пов'язаної з великою втратою ваги, дослідження показують, що гідролізат колагену може надавати захисну дію на колаген шкіри. У контрольованому дослідженні сила колагену значно збільшилася після чотирьох тижнів прийому за допомогою колагенових пептидів, і цей ефект залишався протягом 12-тижневого дослідження.
Гідролізат колагену також відомий як гідролізований колаген. Він поставляється в порошкоподібної формі і може бути куплений в магазинах натуральних продуктів або в інтернеті. Іншим популярним джерелом колагену є кістковий бульйон, який також дає інші переваги для здоров'я.

Використовуйте зміцнюють креми
Хоча ці креми можуть тимчасово дати невеликий поштовх, щоб підтягнути шкіру, молекули колагену і еластину занадто великі, щоб вбиратися через епідерміс. Якщо це виразити іншими словами - колаген повинен бути створений зсередини.

Деякі поживні речовини важливі для виробництва колагену і інших компонентів здорової шкіри:

Білок: білок життєво необхідний для здорової шкіри, а амінокислоти відіграють пряму роль у виробництві колагену.
Вітамін C: вітамін C необхідний для синтезу колагену, а також допомагає захистити шкіру від сонячних променів.
Омега-3 жирні кислоти: невелике дослідження показало, що жирні кислоти омега-3 в жирній рибі можуть допомогти підвищити еластичність шкіри.
Вода: в одному з досліджень було виявлено, що жінки, які збільшили щоденне споживання води, значно поліпшили гідратацію і стан шкіри.

Для людей, які втратили невелике або помірне кількість ваги, шкіра, швидше за все, в кінці кінців скоротиться сама по собі або завдяки косметичним засобам.
Проте, людям, які досягли значної втрати ваги, може знадобитися хірургічне лікування тіла або інші медичні процедури, щоб затягнути або позбутися від пухкої шкіри.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що відрізнити натуральну полуницю від хімічної дуже легко. Необхідно звернути увагу на її запах. Полуниця має пахнути полуницею, а вирощена ягода завдяки хімії пахне стороннім запахом. Тому від такої покупки краще відмовитися. При виборі враховуйте той факт, що ягода не повинна мати ідеальних форм і глянсового покриття, мати природний вигляд і бути сухою. Ідеальний зовнішній вигляд продукту говорить про те, що вона однозначно оброблена шкідливими речовинами.