Відомий український екстрасенс, який брав участь у популярному шоу "Битва екстрасенсів", Олександр Шепс розповів, яких звичок потрібно позбутися, щоб стати багатшими.

За словами чоловіка, ми практично всі маємо ці шкідливі звички, які заважають примноженню грошей. Саме це потрібно виправити, щоб покращити своє матеріальне становище, - пише Шепс на своєму офіційному сайті.

І так, ось ці звички:

Не жалійтеся

Якщо людина постійно скаржиться, наприклад, на брак грошей або на своє нещасне життя, то в його свідомості виростають негативні установки, які і ведуть до бід і безгрошів'я.

Менше розповідайте стороннім про своє матеріальне становище та не налаштовуйте себе на негатив.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала, хто в них вдома головний: підкоряється навіть Арсен Мірзоян

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

В Україні втричі виростуть ціни на олію, експерти підрахували, скільки коштуватиме найважливіший продукт після хліба

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Все й одразу

Варто пам’ятати,що нічого не падає з неба. Щоб розбагатіти, варто прикласти чималих зусиль. А проблема бідних людей в тому, що вони хочу все й одразу.

Погана робота

Якщо ви не любите свою роботу, це не сприятиме успіху. не можна домогтися успіху в тій сфері діяльності, яка не приносить радості і абсолютно не цікавить. Для того, щоб залучити гроші, необхідно займатися тим, що радує душу.

Заздрість

Заздрість не тільки не призведе до багатства, але і роз'їсть людини зсередини, призведе до хвороб і повного самітності. Заздрячи чужого успіху, людина перебуває в жахливому стані, яке не дає йому діяти і йти до реалізації своїх планів.

Економія

Великою помилкою є рахувати кожну копійку та купувати все найдешевше. Економити також не можна на здоров'ї, дітях та освіті.

Час

Поганою звичкою є вбивати час. Людина повинна сама управляти своїм часом, а не час має керувати ним. Не відкладайте все на потім.

Очікування

Не примножить гроші і звичка чекати. Існує окремий контингент людей, який постійно чекає слушного часу і шукає причини того, чому він не реалізує свої плани саме зараз.

Якщо є мета, її потрібно домагатися прямо зараз, інакше вона ніколи не буде досягнута.

Нагадаємо, вчені з'ясували реальну причину вашої смерті

Як повідомляв раніше "Знай.ua", Уляна Супрун назвала ліки від усіх хвороб

Також "Знай.ua" писав, що спеціалісти розповіли, як вберегтися від лікарів-здирників.