Безумовно, ця звичка пов'язана зі здоровим способом життя. Біг — навантаження, здатне продовжити життя людини. У цьому матеріалі ти дізнаєшся про три причини, чому варто почати бігати вже сьогодні. Передає Clutch.

Здорове серце

Біг — це кардіонавантаження, якого потребує наше серце. Зовсім не обов'язково ставати марафонцем, переборювати тривалі дистанції, заганяти себе на тренуваннях. Досить щодня давати собі мінімальне навантаження. В комфортному темпі, вранці або ввечері, всього 10-15 хвилин бігу, зроблять свою справу.

Зменшення ризику смертності

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Ксенія Мішина вразила виглядом після примирення з Еллертом: "Обличчя в кров"

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Для людей, які регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів і інсультів знижувався на 45%, а передчасні смертності — на 30%. Крім того, вчені, які аналізували спосіб життя понад 55 тисяч осіб протягом 15 років і з'ясували, що регулярні пробіжки продовжують життя на 3 роки, про це розповідає керівник Моз України, Уляна Супрун.

Ніякої зайвої ваги

Ще одна причина полюбити біг — безповоротний відхід зайвих кілограм. Доведено, що фізична активність здатна вберегти людину від багатьох хвороб і навіть не допустити появи надмірної ваги. Малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу, після куріння, діабету і високого тиску.

Ви будете виглядати краще

Широко відомо, що біг є чудовим способом спалювання зайвого жиру і формування красивої фігури. Для спалювання максимальної кількості калорій та перебудови організму для подальшого прискорення обмінних процесів в організмі необхідно пам'ятати про особливості бігу – низька швидкість, мала початкова навантаження, максимальна регулярність, аж до щоденної і проста техніка.

Ви будете більш продуктивними на роботі

Одне з досліджень фахівців показало, що біг підвищує розумові здібності, витривалість і допомагає залишатися сфокусованим. Так, в ході експерименту за участю офісних працівників з Великобританії вдалося встановити, що в дні, коли учасники дослідження бігали вранці, вони були більш продуктивні на роботі в порівнянні з тими днями, коли не піддавалися фізичним навантаженням.

Нагадаємо, фанатам спорту повідомили дуже неприємну новину.

Як повідомляв портал "Знай.uа", до турботи про свій зовнішній вигляд і своє здоров'я жінка, яка любить себе, підходить з різних сторін. Вона займається спортом, догляд за шкірою обличчя і тіла. А так само безпосередньо турбується про жіноче здоров'я, на якому заснована і жіноча сила, впевненість у собі, і сексуальна привабливість. У цьому на допомогу приходить інтимна гімнастика.

Також "Знай.uа" писав, 8 міфів, які вчені спростували і в які пора вже перестати вірити.