Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. На цей раз знаменитість виклала відео для найледачіших, які бажають добитися хоч якогось результату. В тренування увійшла нескладна вправа, що принесе максимальну користь і підходить абсолютно всім.

Доброе утро 😀😀 Упражнение для ленивых, но стремящихся к переменам 👌🏻🙌🏻💋 сделала?! 🔥🔥🔥 ставь + ⠀ 1. Лёжа на боку поднимаем ногу, что сверху, живот все время подтянут 👌🏻 выдох вверх - 20 раз не быстро. Носок направлен в пол, а пятка в потолок. ⠀ 2. Сразу меняем ногу и работаем над внутренней поверхностью бедра. 20 раз. Выдох вверх! ⠀ 3. Перекладываемся на другой бок и повторяем 1 и 2 упражнения подряд. Всего 3 таких подхода 🔥🔥🔥 ⠀ #анита_видео_упражнения 🎼 Mila J “ My Main” ⠀ Шорты @wowbodyshop

A post shared by Анита Луценко (@anitasporty) on

"Доброго ранку! Вправа для ледачих, але які прагнуть до змін! зробила?! став +

1. Лежачи на боці піднімаємо ногу, що зверху, живіт весь час підтягнутий, видих вгору - 20 разів не швидко. Носок направлений в підлогу, а п'ята в стелю.

2. Відразу міняємо ногу і працюємо над внутрішньою поверхнею стегна. 20 разів. Видих вгору!

3. Перекладаємлся на інший бік і повторюємо 1 і 2 вправи підряд. Всього 3 таких підходи", - докладно описала свої дії Луценко.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко показала ідеальний прес і розповіла, скільки потрібно тренуватися. Виявляється, звикнути до спорту можна так само, як і до чищення зубів. Також співачка поділилася дуже корисним і смачним рецептом мусу з авокадо і фісташок. А ще тренер зазначила, що багато хто збожеволі на правильному харчуванні. Цьому навіть придумали слово - орторексія. Аніта вирішила розвіяти міфи про те, що смак не такий важливий, як корисність.

Популярні новини зараз

Крим - наш: Росія раптово визнала півострів Україною

Головне за день п'ятниці 19 липня: смерть Бігуса, зцілення Притули і вигнання українських дипломатів

Шереметьво потопає у диму, сотням пасажирів перекрило кисень: масова паніка потрапила на відео

Зеленський зробив у Запоріжжі те, чого Порошенко не зміг за всю каденцію: вже у 2020 році

Показати ще