Відома зіркова тренер і телеведуча Аніта Луценко завжди дає безліч корисних порад про здоров'я і спорт на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість зазначила, що багато хто збожеволів на правильному харчуванні. Цьому навіть придумали слово - орторексія. Аніта вирішила розвіяти міфи про те, що смак не так важливий, як корисність.

"Є сенс про це сказати!! Світ фітнесу збожеволів і я не хочу до цього мати відношення, тому повинна вас попередити! У світі тіла з'явилася проблема! Орторексія (!) - це розлад прийому їжі, що характеризується нав'язливим прагненням до «здорового і правильного харчування і ми категорично проти такого підходу! Ми ккал не рахуємо і їмо піцу і від смаженої картоплі раз в рік в непритомність не падаємо! У орторексичок, харчовий раціон визначається виключно за критерієм «корисності» продукту, при цьому смакові уподобання не приймаються до уваги. Будь-яке порушення дієти (вживання «заборонених» продуктів) викликає тривожність і сильне почуття провини... Чого??? Продукт вважається або «корисним» (тому його слід вживати у великих кількостях), або «шкідливим» (його не можна вживати ні при яких умовах). Люди добрі! Схаменіться! Годі рахувати ккал і сидіти на дієтах! Я не закликаю пити і їсти всяку хрень, але і пора б почати адекватно сприймати своє тіло і свої бажання! Хочеш торт - з'їж його! Але із задоволенням і не цілий! Хочеш пожирать все на ПМС - так з'їси ти, тільки потім не ридай і не лай себе! Відчувайте своє тіло і не йдіть в крайнощі! Життя прекрасне і смачна і їжа - це друг, а не ворог!!!! Помічайте як взагалі тіло реагує на будь-яку їжу : або пережор і депрес разом з печією і нудотою або в кайф і смачно, до моменту задоволення смакових рецепторів - це 2 великі різниці! Наш принцип: 90% здорової їжі і 10% смачненького, хоч солоного, хоч солодкого! І ніяк інакше!!!! P. S. В той день, коли люди почнуть чути своє тіло, питання схуднення закриється", - розповіла істину Луценко.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Аніта Луценко показала дуже важливе тренування для всіх, хто веде сидячий спосіб життя. Так, знаменитість дала вправи для рівної спини і здорового попереку. Також тренер поділилася відмінним рецептом дієтичного морозива. Виявилося, робиться воно дуже швидко. А ще Луценко розповіла, як зробити сталевий прес і плаский животик.