В Україні оприлюднені правильні відповіді для Зовнішнього незалежного тестування з історії України.

Відповіді до завдань сертифікаційної роботи, яку здавали 6 червня, опубліковані Українським центром оцінювання якості освіти.

Відзначається, що результати тестування з'являться на персональних сторінках учасників до 21 червня.

Варто зауважити, що на тестування з історії України 6 червня прийшли 159 523 людини, - 94,4% від усіх зареєстрованих.

Популярні новини зараз
Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом 60-й День народження - не привід радіти: в Україні пенсіонерам повідомили погану новину Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК Старі сковорідки не доведеться викидати: як у домашніх умовах подарувати посуду друге життя
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", учасники ЗНО з англійської мови, які подали скарги на аудіювання після тестування, що зможуть скласти його повторно. Перескладання відбудеться 4 липня. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

До блоку аудіювання на ЗНО з англійської мови у випускників було найбільше претензій. Варто відзначити, що в цьому році його проводили вперше. Всього було подано, за офіційними даними, 65 апеляцій з приводу неякісного аудіювання.

Скарги стосувалися якості технічного обладнання, начитки текстів і діалогів носіями мови. Крім того, учасники ЗНО скаржилися на складність окремих завдань тесту.

Нагадаємо, у п'ятницю, 1 червня, в Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови - одного з найважливіших предметів, який необхідний для вступу на більшість спеціальностей. Вчорашні школярі виходили з аудиторій в сльозах. У прямому сенсі. А вся справа в тому, що в самий відповідальний момент організатори "спрацювали" в кращих українських традиціях. В 2018 році на іспиті з'явився новий вид завдання: аудіювання. Ось на ньому і почалися веселощі.

У соціальних мережах абітурієнти та їх батьки масово скаржаться на катастрофічне якість запису, після прослуховування якої українці повинні були робити завдання.