Учасники ЗНО з англійської мови, які подали скарги на аудіювання після тестування, що зможуть скласти його повторно. Перескладання відбудеться 4 липня. Про це повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

До блоку аудіювання на ЗНО з англійської мови у випускників було найбільше претензій. Варто відзначити, що в цьому році його проводили вперше. Всього було подано, за офіційними даними, 65 апеляцій з приводу неякісного аудіювання.

Скарги стосувалися якості технічного обладнання, начитки текстів і діалогів носіями мови. Крім того, учасники ЗНО скаржилися на складність окремих завдань тесту.

"Система запобіжники, як вирівнювати результати тестування. Наприклад, 200 балів отримає той, хто виконав всі завдання, а той, хто виконав тест краще. Ту ж запис слухали по всій країні. Ми зараз маємо дуже різні відгуки. Є обурені. Є і ті, хто каже, що аудіювання було нормальним ", - стверджує Гриневич.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Показати ще

На даний момент розглядають апеляції, що надійшли від випускників. Всього було подано 65 заяв. З них 37 лише в Києві з приводу неякісного проведення аудіювання.

Гриневич зазначає, що тест повністю відповідає навчальній програмі. Його мета – виділити найкращих випускників, які будуть надходити до закладів вищої освіти.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" у п'ятницю, 1 червня, в Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови - одного з найважливіших предметів, який необхідний для вступу на більшість спеціальностей. Вчорашні школярі виходили з аудиторій в сльозах. У прямому сенсі. А вся справа в тому, що в самий відповідальний момент організатори "спрацювали" в кращих українських традиціях. В 2018 році на іспиті з'явився новий вид завдання: аудіювання. Ось на ньому і почалися веселощі.

У соціальних мережах абітурієнти та їх батьки масово скаржаться на катастрофічне якість запису, після прослуховування якої українці повинні були робити завдання.