Дві квартири, кілька елітних авто Porsche Cayenne та Volksvagen Multivan по 1,5 мільйона кожен – ні, це не декларація одного з колишніх регіоналів, а власність настоятеля Десятинного монастиря.

Юрій Харон керує землею Національного музею історії, а в 2013 році став стрімко збільшувати свої прибутки.

Як йдеться у розслідуванні bihus.info, священослужитель пояснив походження коштовних речей "подарунками добрих друзів":

“Є в мене що завгодно. Це ж моя особиста справа. Я не питаю що у вас є. У мене є можливості, у мене є друзі, у мене є фонд. Оформлено на фонд. Люди мені допомагають. Один подарував на День народження, інший...ну я ж не купив їх за церковні гроші, за свічки. Це ж смішно! Їде собі і їде. Так радій же за це! Заздрощі - страшна річ!”.

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Показати ще

До фонду, заснованого Хароном, зареєстровані машини не мають жодного відношення: всі числяться за ним особисто, що можна з легкістю перевірити у Державному реєстрі.

Та ж сама справа і з нерухомістю, якою він обзавівся два роки тому у столиці. Перша квартира знаходиться на Луначарського, загальна площа - понад 100 квадратних метрів, друга – в Софіївській Борщагівці, всього на 57 квадратів.

На сайті Десятинного монастиря згодом навіть опублікували спеціальний прайс – хочеш помолитися за "спокій душі", сплати 500 гривень і гріхи пробачено. Можна навіть не готівкою.

Історія навколо будівництва на території храму тягнеться ще з 2000-х років. Тоді поруч встановили намети, потім спорудили каплицю, яка переросла на кам’яну капітальну споруду.

Але жодного дозволу на використання земельних ділянок ніхто не отримував – вдалося так би мовити "узаконити процес" ще за режиму Януковича.

Не так давно довели: будівля на землі музейників незаконна, її слід демонтувати.

Дивіться: Намолили, або хто стоїть за скандальним Десятинним монастирем

Як повідомляв портал "Знай.ua", у лобіюванні будівництва храму для УПЦ МП на залишках Десятинної церкви у столиці знайшли слід колишньої влади – зокрема, до цього можуть бути причетні люди колишнього президента-втікача Віктора Януковича.