Заслужений діяч мистецтв України, режисер Олександр Павловський, помер у віці 70 років. Про це повідомляється на сайті Спілки кінематографістів Росії у п’ятницю, 16 березня.

Причина смерті режисера не повідомляється.

Народився Павловський у 1947 році в Одесі. У 1965 році закінчив Одеську спеціальну музичну школу імені П. С. Столярського по класу фортепіано, а в 1971 році - режисерський факультет ВДІКу (майстерня Михайла Ромма).

З 1972 року був штатним кінорежисером на Одеській кіностудії. З 1993 року протягом семи років не зняв жодного фільму.

Популярні новини зараз
Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Тікали від мобілізації, а потім їли своїх мертвих дітей: українцям нагадали історіїї 100-річної давнини
Показати ще

З 2000 року Олександр Павловський живе і працює в Москві.

Він зняв понад 20 фільмів і серіалів, серед яких "Зелений фургон" з Дмитром Харатьяном і Бориславом Брондуковым, "Трест, який лопнув" з Миколою Караченцовим, а також комедії "Ар-хі-ме-ди!", "Світла особистість" і "Струни для гавайської гітари". Остання робота кінематографіста — серіал "Людмила", який присвячений естрадній співачці Людмилі Зикіній.

З 2016 року знімав короткометражні фільми для Дитячого гумористичного кіножурналу "Єралаш".

Звання заслуженого діяча мистецтв України Павловський отримав в 1994 році.

Як раніше передавав портал "Знай.ua", важка хвороба забрала життя відомого українського науковця, академіка Національної академії наук України, доктора юридичних наук Валентина Мамутова.

Професор очолював Інститут економіко-правових досліджень в Донецьку, а згодом став його почесним директором. Після початку війни на Донбасі інститут переїхав до Києва. Відзначимо, що Мамутов до останнього дня свого життя жив у Донецьку. Через важку хворобу родичі не змогли його перевезти на підконтрольну територію.

Нагадаємо, 14 березня пішов життя всесвітньо відомий вчений, фізик-теоретик Стівен Хокінг. Дослідника не стало на 77-році життя. Увесь світ глибоко сумує за світилом сучасної науки.

Як відомо, Хокінгу було всього 22 роки, коли йому поставили діагноз бічний аміотрофічний склероз. Медики не давали жодних оптимістичних прогнозів та заявляли, що з такою недугою молодий чоловік проживе не більше трьох років. Проте Хокінг не лише прожив у 20 разів довше, він активно займався наукою та вивченням Всесвіту.